Kancelářská židle, asynchronní mechanismus, černá, KA-Q8250 BK
Kancelářská židle, asynchronní mechanismus, černá, KA-Q8250 BK
Kancelářská židle s černým prodyšným opěrákem a látkovým měkčeným sedákem nabízí vysoký komfort. Díky ergonomicky tvarovanému opěradlu a integrované opěrce hlavy, podporuje správné držení krční páteře. Sedák je vybaven posuvnou a balanční funkcí pro individuální nastavení hloubky a sklonu sezení, což zvyšuje pohodlí při dlouhodobé práci. Asynchronní mechanismus umožňuje plynulé naklápění opěradla s možností aretace v několika polohách, čímž přispívá k ergonomii a podpoře správného držení těla. 3D područky lze nastavit ve třech směrech – výškově, do stran i dopředu – pro maximální přizpůsobení uživateli. Plastový kříž zajišťuje stabilitu a lehkost celé židle, která je vhodná pro kancelářské prostředí i domácí pracovny.
Kancelářská židle, asynchronní mechanismus, černá, KA-Q8250 BK
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Kancelářská židle s černým prodyšným opěrákem a látkovým měkčeným sedákem nabízí vysoký komfort. Díky ergonomicky tvarovanému opěradlu a integrované opěrce hlavy, podporuje správné držení krční páteře. Sedák je vybaven posuvnou a balanční funkcí pro individuální nastavení hloubky a sklonu sezení, což zvyšuje pohodlí při dlouhodobé práci. Asynchronní mechanismus umožňuje plynulé naklápění opěradla s možností aretace v několika polohách, čímž přispívá k ergonomii a podpoře správného držení těla. 3D područky lze nastavit ve třech směrech – výškově, do stran i dopředu – pro maximální přizpůsobení uživateli. Plastový kříž zajišťuje stabilitu a lehkost celé židle, která je vhodná pro kancelářské prostředí i domácí pracovny.
| Unikátní číslo produktu | 349486 |
|---|---|
| Barva | černá |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 69 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 50 cm |
| Nosnost (kg) | 130 kg |
| Šířka (cm) | 65 cm |
| Výška (cm) | 128 cm |
| Výška sedu (cm) | 51 cm |
| Hmotnost - netto (kg) | 20 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 20 kg |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Asynchronní mechanismus |
| Karton1 | 76,5x33x65 |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Nastavitelná výška sedu (cm) | 51-61 |
| šířka sedu | 49 cm |
| Styl | Moderní |
| Mechanika | Asynchronní |
| Bederní opěrka | NÉ |
| Opěrka hlavy | ano |
| Druh potahové látky | Síťovina |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Nastavitelná výška (cm) | 118-128 |
| Průměr kříže (cm) | 71 cm |
| Výška područek (cm) | 70 |
| Šířka područek (cm) | 9 cm |
| Materiál područek | plast |
| Materiál kříže | plast |
| Čalouněné područky | NÉ |
| Typ područek | S rotací vrchní části |
| Barva kříže | černá |
| Funkce | 3D područky |
| Výškově nastavitelný opěrák | ano |























