Kancelářská židle, houpací mechanismus, černá, KA-K2080 BK
Kancelářská židle, houpací mechanismus, černá, KA-K2080 BK
Elegantní ergonomická kancelářská židle zaujme moderním designem, který skvěle doplní jakýkoli pracovní prostor. Mimořádný komfort zajišťuje bederní opěrka a nastavitelná opěrka hlavy, která poskytuje oporu pro celodenní sezení. Síťovinová potahová látka nejen vypadá sofistikovaně, ale také umožňuje efektivní větrání, čímž zvyšuje pohodlí uživatele. Pocit lehkosti a volnosti podtrhují čisté linie bez čalouněných područek. Výrobek značky Autronic přináší funkčnost spojenou s estetickou elegancí. Ideální volba pro ty, kteří hledají styl i pohodlí v jednom balení.
Kancelářská židle, houpací mechanismus, černá, KA-K2080 BK
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Elegantní ergonomická kancelářská židle zaujme moderním designem, který skvěle doplní jakýkoli pracovní prostor. Mimořádný komfort zajišťuje bederní opěrka a nastavitelná opěrka hlavy, která poskytuje oporu pro celodenní sezení. Síťovinová potahová látka nejen vypadá sofistikovaně, ale také umožňuje efektivní větrání, čímž zvyšuje pohodlí uživatele. Pocit lehkosti a volnosti podtrhují čisté linie bez čalouněných područek. Výrobek značky Autronic přináší funkčnost spojenou s estetickou elegancí. Ideální volba pro ty, kteří hledají styl i pohodlí v jednom balení.
| Unikátní číslo produktu | 349479 |
|---|---|
| Barva |
|
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 62 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 41 cm |
| Nosnost (kg) | 120 kg |
| Šířka (cm) | 69 cm |
| Výška (cm) | 127 cm |
| Výška sedu (cm) | 43 cm |
| Hmotnost - netto (kg) | 14,45 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 16,2 kg |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Nastavitelná opěrka hlavy |
| Karton1 | 67x36x66 |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Nastavitelná výška sedu (cm) | 43-51 |
| šířka sedu | 52 cm |
| Styl | Moderní |
| Mechanika | Houpací mechanismus |
| Bederní opěrka | ano |
| Opěrka hlavy | ano |
| Druh potahové látky | Síťovina |
| Nastavitelná výška (cm) | 120-127 |
| Průměr kříže (cm) | 71 cm |
| Výška područek (cm) | 63 |
| Materiál područek | plast |
| Materiál kříže | plast |
| Čalouněné područky | NÉ |
| Typ područek | Pevné |
| Barva kříže |
|
| Funkce | Výškově nastavitelná |
| Výškově nastavitelný opěrák | NÉ |











































