Kancelářská židle, houpací mechanismus, černá síťovina, KA-Q842 BK
Kancelářská židle, houpací mechanismus, černá síťovina, KA-Q842 BK
S kancelářskou židlí Autronic dodáte pracovnímu prostoru elegantní a moderní vzhled. Židle zdobená stylovou černou barvou doplňuje moderní styl a slibuje stejně působivý vzhled jako pohodlí. Židle je vybavena síťovaným materiálem navrženým pro co nejvyšší prodyšnost a pohodlí, které poskytne hodiny nepřetržité produktivity.
Vyzkoušejte optimální přizpůsobení sezení s kancelářskou židlí Autronic. Dvoudimenzionální opěrka hlavy se přizpůsobí různým výškám a hloubkám, čímž naleznete optimální nastavení pro váš komfort. Doplněk v podobě čalouněných područek slouží jako ztělesnění luxusu a podporuje pohodlí po celý den.
Spojení designu a funkčnosti nikdy nebylo tak pohodlné. Ačkoli židle postrádá bederní opěrku, síťované čalounění nabízí dostatečný komfort a bezchybně ladí s elegantní estetikou. Vyberte si kancelářskou židli Autronic a nedělejte kompromisy v pohodlí, kvalitě ani luxusu.
Kancelářská židle, houpací mechanismus, černá síťovina, KA-Q842 BK
Vyzkoušejte optimální přizpůsobení sezení s kancelářskou židlí Autronic. Dvoudimenzionální opěrka hlavy se přizpůsobí různým výškám a hloubkám, čímž naleznete optimální nastavení pro váš komfort. Doplněk v podobě čalouněných područek slouží jako ztělesnění luxusu a podporuje pohodlí po celý den.
Spojení designu a funkčnosti nikdy nebylo tak pohodlné. Ačkoli židle postrádá bederní opěrku, síťované čalounění nabízí dostatečný komfort a bezchybně ladí s elegantní estetikou. Vyberte si kancelářskou židli Autronic a nedělejte kompromisy v pohodlí, kvalitě ani luxusu. Více
Vyzkoušejte optimální přizpůsobení sezení s kancelářskou židlí Autronic. Dvoudimenzionální opěrka hlavy se přizpůsobí různým výškám a hloubkám, čímž naleznete optimální nastavení pro váš komfort. Doplněk v podobě čalouněných područek slouží jako ztělesnění luxusu a podporuje pohodlí po celý den.
Spojení designu a funkčnosti nikdy nebylo tak pohodlné. Ačkoli židle postrádá bederní opěrku, síťované čalounění nabízí dostatečný komfort a bezchybně ladí s elegantní estetikou. Vyberte si kancelářskou židli Autronic a nedělejte kompromisy v pohodlí, kvalitě ani luxusu. Více
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
S kancelářskou židlí Autronic dodáte pracovnímu prostoru elegantní a moderní vzhled. Židle zdobená stylovou černou barvou doplňuje moderní styl a slibuje stejně působivý vzhled jako pohodlí. Židle je vybavena síťovaným materiálem navrženým pro co nejvyšší prodyšnost a pohodlí, které poskytne hodiny nepřetržité produktivity.
Vyzkoušejte optimální přizpůsobení sezení s kancelářskou židlí Autronic. Dvoudimenzionální opěrka hlavy se přizpůsobí různým výškám a hloubkám, čímž naleznete optimální nastavení pro váš komfort. Doplněk v podobě čalouněných područek slouží jako ztělesnění luxusu a podporuje pohodlí po celý den.
Spojení designu a funkčnosti nikdy nebylo tak pohodlné. Ačkoli židle postrádá bederní opěrku, síťované čalounění nabízí dostatečný komfort a bezchybně ladí s elegantní estetikou. Vyberte si kancelářskou židli Autronic a nedělejte kompromisy v pohodlí, kvalitě ani luxusu.
| Unikátní číslo produktu | 349487 |
|---|---|
| materiál | Síťovina |
| Barva | černá |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 63 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 50 cm |
| Nosnost (kg) | 120 kg |
| Šířka (cm) | 64 cm |
| Výška (cm) | 126 cm |
| Výška sedu (cm) | 45 cm |
| Hmotnost - netto (kg) | 12 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 13 kg |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Nastavitelná opěrka hlavy |
| Karton1 | 68x28,5x65 |
| Kříž | plast |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Nastavitelná výška sedu (cm) | 45-53 |
| šířka sedu | 49 cm |
| Styl | Moderní |
| Mechanika | Houpací mechanismus |
| Hmotnost (kg) | 18 kg |
| Bederní opěrka | NÉ |
| Opěrka hlavy | ano |
| Druh potahové látky | Síťovina |
| Nastavitelná výška (cm) | 117-126 |
| Průměr kříže (cm) | 67 cm |
| Výška područek (cm) | 65 |
| Materiál kříže | plast |
| Čalouněné područky | ano |
| Typ područek | Odklápěcí |
| Funkce | 2D opěrka hlavy |
| Výškově nastavitelný opěrák | ano |













