Kancelářská židle, houpací mechanismus, černá síťovina, KA-Q851 BK
Kancelářská židle, houpací mechanismus, černá síťovina, KA-Q851 BK
Vstupte do říše designu a pohodlí s moderní kancelářskou židlí Autronic. Elegantní černá síťovina jí propůjčuje atmosféru noblesní elegance, která zapůsobí na návštěvy i klienty. Měkký síťovaný materiál poskytuje ideální prodyšnost a přizpůsobí se tvaru těla, čímž zajistí nekonečné hodiny pohodlí pro ty, kdo židli používají. Díky absenci čalouněných područek židle slibuje bezproblémovou integraci s jakýmkoli pracovním stolem.
Výrazným prvkem židle je 2D opěrka hlavy. Je navržena tak, aby poskytovala maximální pohodlí a podporuje přirozené zakřivení páteře. Kromě toho disponuje dostatečným rozsahem pro pohodlné výškové nastavení opory hlavy. Bezproblémové spojení užitečnosti a estetiky naší kancelářské židle Autronic ji odlišuje od konkurence v oblasti nábytku do kanceláří.
Zvláště výhodným prvkem je funkce bederní opěrky promyšleně navržená, aby poskytovala oporu při dlouhém sezení. Podporuje lepší držení těla a snižuje riziko bolesti zad a nepohodlí při dlouhodobém používání. Díky těmto dynamickým vlastnostem v sobě naše kancelářská židle Autronic spojuje luxus a praktičnost, čímž se stává dokonalým doplňkem každé kanceláře.
Kancelářská židle, houpací mechanismus, černá síťovina, KA-Q851 BK
Výrazným prvkem židle je 2D opěrka hlavy. Je navržena tak, aby poskytovala maximální pohodlí a podporuje přirozené zakřivení páteře. Kromě toho disponuje dostatečným rozsahem pro pohodlné výškové nastavení opory hlavy. Bezproblémové spojení užitečnosti a estetiky naší kancelářské židle Autronic ji odlišuje od konkurence v oblasti nábytku do kanceláří.
Zvláště výhodným prvkem je funkce bederní opěrky promyšleně navržená, aby poskytovala oporu při dlouhém sezení. Podporuje lepší držení těla a snižuje riziko bolesti zad a nepohodlí při dlouhodobém používání. Díky těmto dynamickým vlastnostem v sobě naše kancelářská židle Autronic spojuje luxus a praktičnost, čímž se stává dokonalým doplňkem každé kanceláře. Více
Výrazným prvkem židle je 2D opěrka hlavy. Je navržena tak, aby poskytovala maximální pohodlí a podporuje přirozené zakřivení páteře. Kromě toho disponuje dostatečným rozsahem pro pohodlné výškové nastavení opory hlavy. Bezproblémové spojení užitečnosti a estetiky naší kancelářské židle Autronic ji odlišuje od konkurence v oblasti nábytku do kanceláří.
Zvláště výhodným prvkem je funkce bederní opěrky promyšleně navržená, aby poskytovala oporu při dlouhém sezení. Podporuje lepší držení těla a snižuje riziko bolesti zad a nepohodlí při dlouhodobém používání. Díky těmto dynamickým vlastnostem v sobě naše kancelářská židle Autronic spojuje luxus a praktičnost, čímž se stává dokonalým doplňkem každé kanceláře. Více
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Vstupte do říše designu a pohodlí s moderní kancelářskou židlí Autronic. Elegantní černá síťovina jí propůjčuje atmosféru noblesní elegance, která zapůsobí na návštěvy i klienty. Měkký síťovaný materiál poskytuje ideální prodyšnost a přizpůsobí se tvaru těla, čímž zajistí nekonečné hodiny pohodlí pro ty, kdo židli používají. Díky absenci čalouněných područek židle slibuje bezproblémovou integraci s jakýmkoli pracovním stolem.
Výrazným prvkem židle je 2D opěrka hlavy. Je navržena tak, aby poskytovala maximální pohodlí a podporuje přirozené zakřivení páteře. Kromě toho disponuje dostatečným rozsahem pro pohodlné výškové nastavení opory hlavy. Bezproblémové spojení užitečnosti a estetiky naší kancelářské židle Autronic ji odlišuje od konkurence v oblasti nábytku do kanceláří.
Zvláště výhodným prvkem je funkce bederní opěrky promyšleně navržená, aby poskytovala oporu při dlouhém sezení. Podporuje lepší držení těla a snižuje riziko bolesti zad a nepohodlí při dlouhodobém používání. Díky těmto dynamickým vlastnostem v sobě naše kancelářská židle Autronic spojuje luxus a praktičnost, čímž se stává dokonalým doplňkem každé kanceláře.
| Unikátní číslo produktu | 349489 |
|---|---|
| materiál | Síťovina |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 63 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 50 cm |
| Nosnost (kg) | 150 kg |
| Šířka (cm) | 64 cm |
| Výška (cm) | 132 cm |
| Výška sedu (cm) | 43 cm |
| Hmotnost - netto (kg) | 15,5 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 16 kg |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Nastavitelná opěrka hlavy |
| Karton1 | 70x32,5x65 |
| Barva (vyberte) |
|
| Kříž | plast |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Nastavitelná výška sedu (cm) | 43-51 |
| šířka sedu | 49 cm |
| Styl | Moderní |
| Mechanika | Houpací mechanismus |
| Hmotnost (kg) | 18 kg |
| Bederní opěrka | ano |
| Opěrka hlavy | ano |
| Druh potahové látky | Síťovina |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Nastavitelná výška (cm) | 118-132 |
| Průměr kříže (cm) | 67 cm |
| Výška područek (cm) | 62 |
| Materiál kříže | plast |
| Čalouněné područky | NÉ |
| Typ područek | 1D jednosměrné nastavení |
| Barva kříže |
|
| Funkce | 2D opěrka hlavy |
| Výškově nastavitelný opěrák | ano |












