Kancelářská židle, houpací mechanismus, černá síťovina, KA-S248 BK
Kancelářská židle, houpací mechanismus, černá síťovina, KA-S248 BK
Zažijte dokonalou kombinaci stylu, pohodlí a odolnosti s kancelářskou židlí Autronic. Její moderní design je pečlivě proveden v nápadném černém odstínu, který ztělesňuje silnou a sofistikovanou estetiku. Vysoce kvalitní plast použitý při výrobě židle zajišťuje dlouhou životnost
Po celý pracovní den se budete cítit příjemněji než kdykoli předtím díky jedinečné síťované potahové látce židle Autronic. Tento specializovaný materiál zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu a udržuje vás v pohodlí a chladu. Naše židle obsahuje područky navržené z prvotřídního plastu, který zajišťuje maximální uživatelské pohodlí a velkou odolnost.
Uvědomujeme si, jak důležité je udržovat správné držení těla, a proto se naše kancelářská židle Autronic může pochlubit pasivní bederní opěrkou. Tato klíčová funkce pomáhá výrazně snížit tlak na vaši páteř, což vám umožní pracovat zdravěji a produktivněji. Přestože tato židle nemá opěrku hlavy, její konstrukce zaručuje maximální pohodlí, aniž by to bylo na úkor stylu.
Kancelářská židle, houpací mechanismus, černá síťovina, KA-S248 BK
Po celý pracovní den se budete cítit příjemněji než kdykoli předtím díky jedinečné síťované potahové látce židle Autronic. Tento specializovaný materiál zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu a udržuje vás v pohodlí a chladu. Naše židle obsahuje područky navržené z prvotřídního plastu, který zajišťuje maximální uživatelské pohodlí a velkou odolnost.
Uvědomujeme si, jak důležité je udržovat správné držení těla, a proto se naše kancelářská židle Autronic může pochlubit pasivní bederní opěrkou. Tato klíčová funkce pomáhá výrazně snížit tlak na vaši páteř, což vám umožní pracovat zdravěji a produktivněji. Přestože tato židle nemá opěrku hlavy, její konstrukce zaručuje maximální pohodlí, aniž by to bylo na úkor stylu. Více
Po celý pracovní den se budete cítit příjemněji než kdykoli předtím díky jedinečné síťované potahové látce židle Autronic. Tento specializovaný materiál zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu a udržuje vás v pohodlí a chladu. Naše židle obsahuje područky navržené z prvotřídního plastu, který zajišťuje maximální uživatelské pohodlí a velkou odolnost.
Uvědomujeme si, jak důležité je udržovat správné držení těla, a proto se naše kancelářská židle Autronic může pochlubit pasivní bederní opěrkou. Tato klíčová funkce pomáhá výrazně snížit tlak na vaši páteř, což vám umožní pracovat zdravěji a produktivněji. Přestože tato židle nemá opěrku hlavy, její konstrukce zaručuje maximální pohodlí, aniž by to bylo na úkor stylu. Více
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Zažijte dokonalou kombinaci stylu, pohodlí a odolnosti s kancelářskou židlí Autronic. Její moderní design je pečlivě proveden v nápadném černém odstínu, který ztělesňuje silnou a sofistikovanou estetiku. Vysoce kvalitní plast použitý při výrobě židle zajišťuje dlouhou životnost
Po celý pracovní den se budete cítit příjemněji než kdykoli předtím díky jedinečné síťované potahové látce židle Autronic. Tento specializovaný materiál zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu a udržuje vás v pohodlí a chladu. Naše židle obsahuje područky navržené z prvotřídního plastu, který zajišťuje maximální uživatelské pohodlí a velkou odolnost.
Uvědomujeme si, jak důležité je udržovat správné držení těla, a proto se naše kancelářská židle Autronic může pochlubit pasivní bederní opěrkou. Tato klíčová funkce pomáhá výrazně snížit tlak na vaši páteř, což vám umožní pracovat zdravěji a produktivněji. Přestože tato židle nemá opěrku hlavy, její konstrukce zaručuje maximální pohodlí, aniž by to bylo na úkor stylu.
| Unikátní číslo produktu | 349494 |
|---|---|
| materiál | Síťovina |
| Barva | černá |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 65 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 52 cm |
| Nosnost (kg) | 130 kg |
| Šířka (cm) | 63 cm |
| Výška (cm) | 132 cm |
| Výška sedu (cm) | 51 cm |
| Hmotnost - netto (kg) | 14 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 15 kg |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Pevná bederní opěrka |
| Karton1 | 76x37x61,5 |
| Kříž | plast |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Nastavitelná výška sedu (cm) | 51-61 |
| šířka sedu | 51 cm |
| Styl | Moderní |
| Mechanika | Houpací mechanismus |
| Bederní opěrka | Pasivní |
| Opěrka hlavy | NÉ |
| Druh potahové látky | Síťovina |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Nastavitelná výška (cm) | 122-132 |
| Průměr kříže (cm) | 65 cm |
| Výška područek (cm) | 72 |
| Šířka područek (cm) | 8 cm |
| Materiál područek | plast |
| Materiál kříže | plast |
| Čalouněné područky | NÉ |
| Typ područek | Pevné |
| Barva kříže | černá |
| Funkce | Výškově nastavitelná |
| Výškově nastavitelný opěrák | NÉ |

























