Kancelářská židle, houpací mechanismus, černá síťovina, KA-S3015 BK
Kancelářská židle, houpací mechanismus, černá síťovina, KA-S3015 BK
Kancelářská židle s černým síťovaným opěrákem nabízí prodyšné sezení, které podporuje cirkulaci vzduchu během dlouhých pracovních hodin. Pevná bederní opěrka zajišťuje správnou oporu spodní části zad, což přispívá k ergonomii a pohodlí uživatele. Sedák je čalouněný kvalitní látkou v černé barvě, která je příjemná na dotek a snadno se udržuje. Pevné plastové područky doplňují stabilní plastový kříž s kolečky určenými pro tvrdé povrchy, což umožňuje snadný pohyb bez poškození podlahy. Houpací mechanika umožňuje nastavení sklonu opěradla pro individuální komfort, nosnost židle je standardní pro kancelářské využití.
Kancelářská židle, houpací mechanismus, černá síťovina, KA-S3015 BK
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Kancelářská židle s černým síťovaným opěrákem nabízí prodyšné sezení, které podporuje cirkulaci vzduchu během dlouhých pracovních hodin. Pevná bederní opěrka zajišťuje správnou oporu spodní části zad, což přispívá k ergonomii a pohodlí uživatele. Sedák je čalouněný kvalitní látkou v černé barvě, která je příjemná na dotek a snadno se udržuje. Pevné plastové područky doplňují stabilní plastový kříž s kolečky určenými pro tvrdé povrchy, což umožňuje snadný pohyb bez poškození podlahy. Houpací mechanika umožňuje nastavení sklonu opěradla pro individuální komfort, nosnost židle je standardní pro kancelářské využití.
| Unikátní číslo produktu | 349498 |
|---|---|
| materiál | Síťovina |
| Barva | černá |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 63 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 48 cm |
| Nosnost (kg) | 128 kg |
| Šířka (cm) | 58 cm |
| Výška (cm) | 105 cm |
| Výška sedu (cm) | 47 cm |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Prodyšný opěrák |
| Karton1 | 60,5x31x59,5 |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Nastavitelná výška sedu (cm) | 47-57 |
| šířka sedu | 48 cm |
| Styl | Moderní |
| Mechanika | Houpací mechanismus |
| Bederní opěrka | ano |
| Opěrka hlavy | NÉ |
| Druh potahové látky | Síťovina |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Nastavitelná výška (cm) | 95-105 |
| Průměr kříže (cm) | 65 cm |
| Výška područek (cm) | 67 |
| Šířka područek (cm) | 6,5 cm |
| Materiál područek | plast |
| Materiál kříže | plast |
| Čalouněné područky | NÉ |
| Typ područek | Pevné |
| Barva kříže | černá |
| Funkce | Houpací mechanismus |
| Výškově nastavitelný opěrák | NÉ |
| Martindale (ot.) | 50000 |















