Kancelářská židle, houpací mechanismus, šedá, KA-K2021 GREY
Kancelářská židle, houpací mechanismus, šedá, KA-K2021 GREY
Objevte komfort a moderní design kancelářské židle od značky Autronic. Tato šedá židle je vybavena ergonomickým opěradlem a nastavitelnou opěrkou hlavy, která poskytuje maximální podporu a pohodlí během dlouhých pracovních hodin. Výplň z PU pěny a síťovinový potah zajišťují optimální prodyšnost a pohodlí. Nastavitelná výška sedáku a bederní opěrka vám umožní přizpůsobit židli přesně podle vašich potřeb. Stylové provedení v moderním designu se skvěle hodí do jakékoliv kanceláře. Černý plastový kříž a kolečka na tvrdé povrchy dodávají židli stabilitu a snadnou pohyblivost.
Kancelářská židle, houpací mechanismus, šedá, KA-K2021 GREY
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Objevte komfort a moderní design kancelářské židle od značky Autronic. Tato šedá židle je vybavena ergonomickým opěradlem a nastavitelnou opěrkou hlavy, která poskytuje maximální podporu a pohodlí během dlouhých pracovních hodin. Výplň z PU pěny a síťovinový potah zajišťují optimální prodyšnost a pohodlí. Nastavitelná výška sedáku a bederní opěrka vám umožní přizpůsobit židli přesně podle vašich potřeb. Stylové provedení v moderním designu se skvěle hodí do jakékoliv kanceláře. Černý plastový kříž a kolečka na tvrdé povrchy dodávají židli stabilitu a snadnou pohyblivost.
| Unikátní číslo produktu | 349475 |
|---|---|
| Barva | Šedá |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 59 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 46 cm |
| Nosnost (kg) | 120 kg |
| Šířka (cm) | 63 cm |
| Výška (cm) | 121 cm |
| Výška sedu (cm) | 46 cm |
| Hmotnost - netto (kg) | 9,6 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 8,26 kg |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Nastavitelná bederní opěrka |
| Karton1 | 62x28,5x60 |
| Kříž | plast |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Nastavitelná výška sedu (cm) | 46-55 |
| šířka sedu | 48 cm |
| Styl | Moderní |
| Mechanika | Houpací mechanismus |
| Bederní opěrka | ano |
| Opěrka hlavy | ano |
| Druh potahové látky | Síťovina |
| Nastavitelná výška (cm) | 112-121 |
| Průměr kříže (cm) | 67 cm |
| Výška područek (cm) | 63 |
| Materiál kříže | plast |
| Čalouněné područky | ano |
| Typ područek | Odklápěcí |
| Barva kříže | černá |
| Funkce | Výškově nastavitelná |
| Výškově nastavitelný opěrák | NÉ |









































