Kancelářská židle, houpací mechanismus, šedá, KA-K2031 GREY
Kancelářská židle, houpací mechanismus, šedá, KA-K2031 GREY
Šedá kancelářská židle se síťovaným potahem přináší nejen moderní vzhled, ale i maximální pohodlí během dlouhých pracovních hodin. Ergonomie je podpořena bederní opěrkou a opěrkou hlavy, které zajistí zdravé sezení. Tento model od značky Autronic je výškově nastavitelný, což umožňuje snadné přizpůsobení podle vašich potřeb. Čalouněné područky zde nenajdete, což zaručuje čisté linie a minimalistický design. Zvolte tuto židli pro svůj interiér a dodejte kanceláři svěží, moderní nádech, který ocení každý zaměstnanec.
Kancelářská židle, houpací mechanismus, šedá, KA-K2031 GREY
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Šedá kancelářská židle se síťovaným potahem přináší nejen moderní vzhled, ale i maximální pohodlí během dlouhých pracovních hodin. Ergonomie je podpořena bederní opěrkou a opěrkou hlavy, které zajistí zdravé sezení. Tento model od značky Autronic je výškově nastavitelný, což umožňuje snadné přizpůsobení podle vašich potřeb. Čalouněné područky zde nenajdete, což zaručuje čisté linie a minimalistický design. Zvolte tuto židli pro svůj interiér a dodejte kanceláři svěží, moderní nádech, který ocení každý zaměstnanec.
| Unikátní číslo produktu | 349477 |
|---|---|
| materiál | Síťovina |
| Barva | Šedá |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 61 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 49 cm |
| Nosnost (kg) | 120 kg |
| Šířka (cm) | 64 cm |
| Výška (cm) | 120 cm |
| Výška sedu (cm) | 48 cm |
| Hmotnost - netto (kg) | 12,5 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 13 kg |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Nastavitelná bederní opěrka |
| Karton1 | 62x32x60 |
| Kříž | plast |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Nastavitelná výška sedu (cm) | 48-56 |
| šířka sedu | 51 cm |
| Styl | Moderní |
| Mechanika | Houpací mechanismus |
| Bederní opěrka | ano |
| Opěrka hlavy | ano |
| Druh potahové látky | Síťovina |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Nastavitelná výška (cm) | 112-120 |
| Průměr kříže (cm) | 66 cm |
| Výška područek (cm) | 68 |
| Šířka područek (cm) | 9 cm |
| Materiál područek | plast |
| Materiál kříže | kov |
| Čalouněné područky | NÉ |
| Barva kříže | Stříbrná |
| Funkce | Výškově nastavitelná |
| Výškově nastavitelný opěrák | NÉ |













































