Kancelářská židle, houpací mechanismus, šedá, KA-K2080 GREY
Kancelářská židle, houpací mechanismus, šedá, KA-K2080 GREY
Zažijte dokonalé spojení komfortu a elegance s naší luxusní šedou kancelářskou židlí, která dokonale ladí do moderního interiéru. Vyrobená z vysoce kvalitní síťoviny, poskytuje prodyšnost a pohodlí po celý den. Ergonomická bederní opěrka a nastavitelná opěrka hlavy podporují zdravé sezení a poskytují optimální oporu při práci.
Bez čalouněných područek židle zachovává elegantní minimalistický vzhled. Produkty pod značkou Autronic se vyznačují vysokou kvalitou a stylovým designem, což potvrzuje i tato židle. Optimalizujte svůj pracovní prostor sofistikovaným nábytkem, který spojuje funkčnost s moderním designem.
Kancelářská židle, houpací mechanismus, šedá, KA-K2080 GREY
Bez čalouněných područek židle zachovává elegantní minimalistický vzhled. Produkty pod značkou Autronic se vyznačují vysokou kvalitou a stylovým designem, což potvrzuje i tato židle. Optimalizujte svůj pracovní prostor sofistikovaným nábytkem, který spojuje funkčnost s moderním designem. Více
Bez čalouněných područek židle zachovává elegantní minimalistický vzhled. Produkty pod značkou Autronic se vyznačují vysokou kvalitou a stylovým designem, což potvrzuje i tato židle. Optimalizujte svůj pracovní prostor sofistikovaným nábytkem, který spojuje funkčnost s moderním designem. Více
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Zažijte dokonalé spojení komfortu a elegance s naší luxusní šedou kancelářskou židlí, která dokonale ladí do moderního interiéru. Vyrobená z vysoce kvalitní síťoviny, poskytuje prodyšnost a pohodlí po celý den. Ergonomická bederní opěrka a nastavitelná opěrka hlavy podporují zdravé sezení a poskytují optimální oporu při práci.
Bez čalouněných područek židle zachovává elegantní minimalistický vzhled. Produkty pod značkou Autronic se vyznačují vysokou kvalitou a stylovým designem, což potvrzuje i tato židle. Optimalizujte svůj pracovní prostor sofistikovaným nábytkem, který spojuje funkčnost s moderním designem.
| Unikátní číslo produktu | 349480 |
|---|---|
| Barva | Šedá |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 62 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 41 cm |
| Nosnost (kg) | 120 kg |
| Šířka (cm) | 69 cm |
| Výška (cm) | 127 cm |
| Výška sedu (cm) | 43 cm |
| Hmotnost - netto (kg) | 15,5 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 16 kg |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Nastavitelná opěrka hlavy |
| Karton1 | 67x36x65 |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Nastavitelná výška sedu (cm) | 43-51 |
| šířka sedu | 52 cm |
| Styl | Moderní |
| Mechanika | Houpací mechanismus |
| Bederní opěrka | ano |
| Opěrka hlavy | ano |
| Druh potahové látky | Síťovina |
| Nastavitelná výška (cm) | 120-127 |
| Průměr kříže (cm) | 71 cm |
| Výška područek (cm) | 63 |
| Materiál područek | plast |
| Materiál kříže | plast |
| Čalouněné područky | NÉ |
| Typ područek | Pevné |
| Barva kříže | černá |
| Funkce | Výškově nastavitelná |
| Výškově nastavitelný opěrák | NÉ |




































