Kancelářská židle, houpací mechanismus, šedá síťovina, KA-E305 GREY
Kancelářská židle, houpací mechanismus, šedá síťovina, KA-E305 GREY
Moderní kancelářská židle značky Autronic je ideálním řešením pro pohodlné a efektivní sezení během práce. Síťovaný opěrák zajišťuje optimální prodyšnost, zatímco sedák s měkkou PU pěnou poskytuje maximální komfort. Výškově nastavitelný mechanismus umožňuje snadné přizpůsobení vaší postavě. Pevné područky a chromovaná základna dodávají židli stabilitu a elegantní vzhled. Kolečka jsou vhodná na tvrdé povrchy, což zaručuje snadný pohyb. Perfektní volba pro moderní kanceláře i domácí pracovní kouty.
Kancelářská židle, houpací mechanismus, šedá síťovina, KA-E305 GREY
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Moderní kancelářská židle značky Autronic je ideálním řešením pro pohodlné a efektivní sezení během práce. Síťovaný opěrák zajišťuje optimální prodyšnost, zatímco sedák s měkkou PU pěnou poskytuje maximální komfort. Výškově nastavitelný mechanismus umožňuje snadné přizpůsobení vaší postavě. Pevné područky a chromovaná základna dodávají židli stabilitu a elegantní vzhled. Kolečka jsou vhodná na tvrdé povrchy, což zaručuje snadný pohyb. Perfektní volba pro moderní kanceláře i domácí pracovní kouty.
| Unikátní číslo produktu | 349453 |
|---|---|
| materiál | Síťovina |
| Barva | Šedá |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 57 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 48 cm |
| Nosnost (kg) | 120 kg |
| Šířka (cm) | 62 cm |
| Výška (cm) | 119 cm |
| Výška sedu (cm) | 47 cm |
| Hmotnost - netto (kg) | 11,5 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 12 kg |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Prodyšný opěrák |
| Karton1 | 59x77x21 |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Nastavitelná výška sedu (cm) | 47-57 |
| šířka sedu | 49 cm |
| Styl | Moderní |
| Mechanika | Houpací mechanismus |
| Bederní opěrka | NÉ |
| Opěrka hlavy | NÉ |
| Druh potahové látky | Síťovina |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Nastavitelná výška (cm) | 109-119 |
| Průměr kříže (cm) | 65 cm |
| Výška područek (cm) | 66 |
| Šířka područek (cm) | 5,5 cm |
| Materiál područek | plast |
| Materiál kříže | kov |
| Typ područek | Pevné |
| Barva kříže | Chrom |
| Funkce | Výškově nastavitelná |
| Výškově nastavitelný opěrák | NÉ |
| Martindale (ot.) | 40000 |






























