Kancelářská židle, houpací mechanismus, zelená síťovina, KA-V3149 GRN
Kancelářská židle, houpací mechanismus, zelená síťovina, KA-V3149 GRN
Moderní kancelářská židle od značky Autronic nabízí pohodlné a praktické řešení pro dlouhé pracovní dny. Je vyrobena z prodyšné síťoviny, která zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu. Židle je vybavena houpací mechanikou a výškově nastavitelným sedákem, což umožňuje přizpůsobení podle vašich potřeb. Pevné područky poskytují dodatečnou oporu rukám, zatímco bederní opěrka napomáhá udržovat správné držení těla. Plastový kříž tvoří pevný a stabilní základ pro bezstarostné používání. Ideální volba pro komfortní sezení v kanceláři nebo pracovně.
Kancelářská židle, houpací mechanismus, zelená síťovina, KA-V3149 GRN
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Moderní kancelářská židle od značky Autronic nabízí pohodlné a praktické řešení pro dlouhé pracovní dny. Je vyrobena z prodyšné síťoviny, která zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu. Židle je vybavena houpací mechanikou a výškově nastavitelným sedákem, což umožňuje přizpůsobení podle vašich potřeb. Pevné područky poskytují dodatečnou oporu rukám, zatímco bederní opěrka napomáhá udržovat správné držení těla. Plastový kříž tvoří pevný a stabilní základ pro bezstarostné používání. Ideální volba pro komfortní sezení v kanceláři nebo pracovně.
| Unikátní číslo produktu | 349509 |
|---|---|
| materiál | Síťovina |
| Barva | zelená |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 57 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 48 cm |
| Nosnost (kg) | 120 kg |
| Šířka (cm) | 65 cm |
| Výška (cm) | 109 cm |
| Výška sedu (cm) | 45 cm |
| Hmotnost - netto (kg) | 10,5 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 11 kg |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Nastavitelná bederní opěrka |
| Karton1 | 25x68x56 |
| Kolečka | univerzální |
| Nastavitelná výška sedu (cm) | 46-56 |
| šířka sedu | 50 cm |
| Styl | Moderní |
| Mechanika | Houpací mechanismus |
| Bederní opěrka | ano |
| Opěrka hlavy | NÉ |
| Druh potahové látky | Síťovina |
| Nastavitelná výška (cm) | 99-109 |
| Průměr kříže (cm) | 63 cm |
| Výška područek (cm) | 66 |
| Šířka područek (cm) | 8 cm |
| Materiál područek | plast |
| Materiál kříže | plast |
| Čalouněné područky | NÉ |
| Typ područek | Pevné |
| Barva kříže | černá |
| Funkce | Výškově nastavitelná |
| Výškově nastavitelný opěrák | NÉ |



































