Kancelářská židle, potah černá ekokůže a síťovina MESH, houpací mechanismus
Kancelářská židle, potah černá ekokůže a síťovina MESH, houpací mechanismus
Oblíbená a nadčasová kancelářská židle decentní černé barvy je vhodná nejen do kanceláří, ale například i pro Home office. Vysoký trubkový opěrák s bederní opěrkou je potažen černou síťovinou MESH a v horní části jako podhlavník slouží velmi praktický potah z černé ekokůže. Použité materiály na sedáku i zádové části opěráku zaručují dokonalou prodyšnost. Příjemný polstrovaný sedák je potažený černou látkou MESH. Výplň je v kvalitní PU pěny, která zaručuje příjemné dlouhodobé sezení. Ruce si můžete pohodlně opřít o 6 cm široké černé plastové područky s velkou ložnou plochou 35 cm. Područky zároveň slouží jako velmi pevné spojovací díly sedáku s opěrákem. Díky kvalitnímu plynovému pístu je židle výškově nastavitelná, vybavená houpacím mechanismem a velkým aretačním šroubem na úpravu tuhosti pohupu, který je umístěn pod sedákem. Správnou stabilitu a pevnost zajišťuje pětiramenný černý plastový kříž o pr. 60 cm s plastovými kolečky vhodnými na koberce. Nosnost židle je až 120 kg.
Kancelářská židle, potah černá ekokůže a síťovina MESH, houpací mechanismus
Doprava ZDARMA NA VŠE!
Expedice bez zbytečného čekání
Kvalitní zpracování a stabilní konstrukce
Nadčasový design do každého domova
Férové ceny bez překvapení
Pečlivě zabaleno pro bezpečné doručení
Spokojení zákazníci doporučují
Oblíbená a nadčasová kancelářská židle decentní černé barvy je vhodná nejen do kanceláří, ale například i pro Home office. Vysoký trubkový opěrák s bederní opěrkou je potažen černou síťovinou MESH a v horní části jako podhlavník slouží velmi praktický potah z černé ekokůže. Použité materiály na sedáku i zádové části opěráku zaručují dokonalou prodyšnost. Příjemný polstrovaný sedák je potažený černou látkou MESH. Výplň je v kvalitní PU pěny, která zaručuje příjemné dlouhodobé sezení. Ruce si můžete pohodlně opřít o 6 cm široké černé plastové područky s velkou ložnou plochou 35 cm. Područky zároveň slouží jako velmi pevné spojovací díly sedáku s opěrákem. Díky kvalitnímu plynovému pístu je židle výškově nastavitelná, vybavená houpacím mechanismem a velkým aretačním šroubem na úpravu tuhosti pohupu, který je umístěn pod sedákem. Správnou stabilitu a pevnost zajišťuje pětiramenný černý plastový kříž o pr. 60 cm s plastovými kolečky vhodnými na koberce. Nosnost židle je až 120 kg. Více
Původní cena 1 990 Kč.
Ušetříte
10 %(199 Kč).
1 791 Kč
s DPH
Oblíbená a nadčasová kancelářská židle decentní černé barvy je vhodná nejen do kanceláří, ale například i pro Home office. Vysoký trubkový opěrák s bederní opěrkou je potažen černou síťovinou MESH a v horní části jako podhlavník slouží velmi praktický potah z černé ekokůže. Použité materiály na sedáku i zádové části opěráku zaručují dokonalou prodyšnost. Příjemný polstrovaný sedák je potažený černou látkou MESH. Výplň je v kvalitní PU pěny, která zaručuje příjemné dlouhodobé sezení. Ruce si můžete pohodlně opřít o 6 cm široké černé plastové područky s velkou ložnou plochou 35 cm. Područky zároveň slouží jako velmi pevné spojovací díly sedáku s opěrákem. Díky kvalitnímu plynovému pístu je židle výškově nastavitelná, vybavená houpacím mechanismem a velkým aretačním šroubem na úpravu tuhosti pohupu, který je umístěn pod sedákem. Správnou stabilitu a pevnost zajišťuje pětiramenný černý plastový kříž o pr. 60 cm s plastovými kolečky vhodnými na koberce. Nosnost židle je až 120 kg. Více
Máte dotaz?
Po - Čt: 9:00 - 16:00 (pauza 12:00 - 13:00) |
Pá 9:00 - 12:00
Doporučujeme: Asistenci výnosu (+990 Kč)
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Oblíbená a nadčasová kancelářská židle decentní černé barvy je vhodná nejen do kanceláří, ale například i pro Home office. Vysoký trubkový opěrák s bederní opěrkou je potažen černou síťovinou MESH a v horní části jako podhlavník slouží velmi praktický potah z černé ekokůže. Použité materiály na sedáku i zádové části opěráku zaručují dokonalou prodyšnost. Příjemný polstrovaný sedák je potažený černou látkou MESH. Výplň je v kvalitní PU pěny, která zaručuje příjemné dlouhodobé sezení. Ruce si můžete pohodlně opřít o 6 cm široké černé plastové područky s velkou ložnou plochou 35 cm. Područky zároveň slouží jako velmi pevné spojovací díly sedáku s opěrákem. Díky kvalitnímu plynovému pístu je židle výškově nastavitelná, vybavená houpacím mechanismem a velkým aretačním šroubem na úpravu tuhosti pohupu, který je umístěn pod sedákem. Správnou stabilitu a pevnost zajišťuje pětiramenný černý plastový kříž o pr. 60 cm s plastovými kolečky vhodnými na koberce. Nosnost židle je až 120 kg.
Parametry
| Unikátní číslo produktu | 343874 |
|---|---|
| materiál | Síťovina |
| Barva | černá |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 59 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 48 cm |
| Nosnost (kg) | 120 kg |
| Šířka (cm) | 59 cm |
| Výška (cm) | 108 cm |
| Výška sedu (cm) | 56 cm |
| Hmotnost - netto (kg) | 10 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 11 kg |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Prodyšný opěrák |
| Karton1 | 74x18,5x59,5 |
| Kříž | plast |
| Kolečka | Na koberce |
| Nastavitelná výška sedu (cm) | 44-56 |
| šířka sedu | 48 cm |
| Styl | Moderní |
| Mechanika | Houpací mechanismus |
| Bederní opěrka | ano |
| Opěrka hlavy | NÉ |
| Složení potahu | 100% polyuretan/polyester |
| Nastavitelná výška (cm) | 108-120 |
| Průměr kříže (cm) | 60 cm |
| Materiál područek | plast |
| Materiál kříže | plast |
| Čalouněné područky | NÉ |
| Typ područek | Pevné |
| Barva kříže | černá |
| Funkce | Výškově nastavitelná |
| Výškově nastavitelný opěrák | NÉ |

























