Kancelářská židle s podhlavníkem, látka mesh černá, houpací mechanismus
Kancelářská židle s podhlavníkem, látka mesh černá, houpací mechanismus
Kancelářská židle s výškově nastavitelnými područkami, pasivní bederní opěrkou, polohovací opěrkou hlavy a plastovým křížem s plastovými kolečky vhodnými na koberce. Opěrák je potažen síťovinou a sedák je očalouněn černou látkou. Židle je výškově nastavitelná s houpacím mechanismem. Nosnost židle je až 120 kg.
Kancelářská židle s podhlavníkem, látka mesh černá, houpací mechanismus
Doprava ZDARMA NA VŠE!
Expedice bez zbytečného čekání
Kvalitní zpracování a stabilní konstrukce
Nadčasový design do každého domova
Férové ceny bez překvapení
Pečlivě zabaleno pro bezpečné doručení
Spokojení zákazníci doporučují
Kancelářská židle s výškově nastavitelnými područkami, pasivní bederní opěrkou, polohovací opěrkou hlavy a plastovým křížem s plastovými kolečky vhodnými na koberce. Opěrák je potažen síťovinou a sedák je očalouněn černou látkou. Židle je výškově nastavitelná s houpacím mechanismem. Nosnost židle je až 120 kg. Více
Původní cena 2 690 Kč.
Ušetříte
10 %(269 Kč).
2 421 Kč
s DPH
Kancelářská židle s výškově nastavitelnými područkami, pasivní bederní opěrkou, polohovací opěrkou hlavy a plastovým křížem s plastovými kolečky vhodnými na koberce. Opěrák je potažen síťovinou a sedák je očalouněn černou látkou. Židle je výškově nastavitelná s houpacím mechanismem. Nosnost židle je až 120 kg. Více
Máte dotaz?
Po - Čt: 9:00 - 16:00 (pauza 12:00 - 13:00) |
Pá 9:00 - 12:00
Doporučujeme: Asistenci výnosu (+990 Kč)
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Kancelářská židle s výškově nastavitelnými područkami, pasivní bederní opěrkou, polohovací opěrkou hlavy a plastovým křížem s plastovými kolečky vhodnými na koberce. Opěrák je potažen síťovinou a sedák je očalouněn černou látkou. Židle je výškově nastavitelná s houpacím mechanismem. Nosnost židle je až 120 kg.
Parametry
| Unikátní číslo produktu | 193448 |
|---|---|
| materiál | Síťovina |
| Barva | černá |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 58 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 50 cm |
| Nosnost (kg) | 120 kg |
| Šířka (cm) | 60 cm |
| Výška (cm) | 128 cm |
| Výška sedu (cm) | 44 cm |
| Hmotnost - netto (kg) | 11 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 12,3 kg |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Nastavitelná bederní opěrka |
| Karton1 | 62,5x33x56,5 |
| Kolečka | plast |
| Nastavitelná výška sedu (cm) | 44-54 |
| šířka sedu | 48 cm |
| Styl | Moderní |
| Mechanika | Houpací mechanismus |
| Bederní opěrka | ano |
| Opěrka hlavy | ano |
| Druh potahové látky | látka |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Nastavitelná výška (cm) | 119-128 |
| Průměr kříže (cm) | 65 cm |
| Výška područek (cm) | 64-73 |
| Šířka područek (cm) | 8 cm |
| Materiál područek | plast |
| Materiál kříže | plast |
| Čalouněné područky | NÉ |
| Typ područek | 1D jednosměrné nastavení |
| Barva kříže | černá |
| Funkce | Výškově nastavitelná |
| Výškově nastavitelný opěrák | NÉ |













