Kancelářská židle, šedá ekokůže, kříž kov černý, houpací mechanismus
Kancelářská židle, šedá ekokůže, kříž kov černý, houpací mechanismus
Moderní kancelářská židle čalouněná jemnou ekokůží šedé barvy. Díky pohodlnému a stylově tvarovanému sedáku a opěráku s elegantním prošitím a s velmi měkkým podhlavníkem se budete cítit maximálně pohodlně. Ruce si můžete pohodlně opřít o odklápěcí plastové područky černé barvy s polstrováním čalouněným šedou ekokůží. Židle má také i snadno omyvatelný zesílený kovový kříž matné černé barvy s plastovými kolečky vhodnými na tvrdé typy podlah (dlažba, parkety, plovoucí podlahy apod.). Židle je výškově nastavitelná, s houpacím mechanismem a předním šroubem upravující tuhost pohupu. Nosnost židle je až 120 kg.
Kancelářská židle, šedá ekokůže, kříž kov černý, houpací mechanismus
Doprava ZDARMA NA VŠE!
Expedice bez zbytečného čekání
Kvalitní zpracování a stabilní konstrukce
Nadčasový design do každého domova
Férové ceny bez překvapení
Pečlivě zabaleno pro bezpečné doručení
Spokojení zákazníci doporučují
Moderní kancelářská židle čalouněná jemnou ekokůží šedé barvy. Díky pohodlnému a stylově tvarovanému sedáku a opěráku s elegantním prošitím a s velmi měkkým podhlavníkem se budete cítit maximálně pohodlně. Ruce si můžete pohodlně opřít o odklápěcí plastové područky černé barvy s polstrováním čalouněným šedou ekokůží. Židle má také i snadno omyvatelný zesílený kovový kříž matné černé barvy s plastovými kolečky vhodnými na tvrdé typy podlah (dlažba, parkety, plovoucí podlahy apod.). Židle je výškově nastavitelná, s houpacím mechanismem a předním šroubem upravující tuhost pohupu. Nosnost židle je až 120 kg. Více
3 790 Kč
s DPH
Moderní kancelářská židle čalouněná jemnou ekokůží šedé barvy. Díky pohodlnému a stylově tvarovanému sedáku a opěráku s elegantním prošitím a s velmi měkkým podhlavníkem se budete cítit maximálně pohodlně. Ruce si můžete pohodlně opřít o odklápěcí plastové područky černé barvy s polstrováním čalouněným šedou ekokůží. Židle má také i snadno omyvatelný zesílený kovový kříž matné černé barvy s plastovými kolečky vhodnými na tvrdé typy podlah (dlažba, parkety, plovoucí podlahy apod.). Židle je výškově nastavitelná, s houpacím mechanismem a předním šroubem upravující tuhost pohupu. Nosnost židle je až 120 kg. Více
Máte dotaz?
Po - Čt: 9:00 - 16:00 (pauza 12:00 - 13:00) |
Pá 9:00 - 12:00
Doporučujeme: Asistenci výnosu (+990 Kč)
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Moderní kancelářská židle čalouněná jemnou ekokůží šedé barvy. Díky pohodlnému a stylově tvarovanému sedáku a opěráku s elegantním prošitím a s velmi měkkým podhlavníkem se budete cítit maximálně pohodlně. Ruce si můžete pohodlně opřít o odklápěcí plastové područky černé barvy s polstrováním čalouněným šedou ekokůží. Židle má také i snadno omyvatelný zesílený kovový kříž matné černé barvy s plastovými kolečky vhodnými na tvrdé typy podlah (dlažba, parkety, plovoucí podlahy apod.). Židle je výškově nastavitelná, s houpacím mechanismem a předním šroubem upravující tuhost pohupu. Nosnost židle je až 120 kg.
Parametry
| Unikátní číslo produktu | 193485 |
|---|---|
| materiál | ekokůže |
| Barva | Šedá |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 66 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 50 cm |
| Nosnost (kg) | 120 kg |
| Šířka (cm) | 72 cm |
| Výška (cm) | 121 cm |
| Výška sedu (cm) | 52 cm |
| Skupina zboží | Kancelářské křeslo |
| Hmotnost - netto (kg) | 17,5 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 18 kg |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Ergonomicky tvarovaný opěrák |
| Karton1 | 77x34x65 |
| Kříž | kov |
| Kolečka | plast |
| Nastavitelná výška sedu (cm) | 42-52 |
| šířka sedu | 52 cm |
| Styl | Moderní |
| Mechanika | Houpací mechanismus |
| Bederní opěrka | NÉ |
| Opěrka hlavy | NÉ |
| Druh potahové látky | látka |
| Materiál kříže | kov |
| Čalouněné područky | ano |
| Typ područek | Odklápěcí |
| Barva kříže | černá |
| Výškově nastavitelný opěrák | NÉ |













