Kancelářská židle, šedá látka, kříž plast černý, synchronní mechanismus
Kancelářská židle, šedá látka, kříž plast černý, synchronní mechanismus
Moderní kancelářská židle potažená pololesklou šedostříbrnou látkou vzor pepito. Díky ultra pohodlnému sedáku a opěráku s výjimečným polstrováním, které jsou stylově tvarované, s elegantním prošitím a se super měkkým podhlavníkem se budete cítit jako v business class nejlepší letecké společnosti. Ruce si můžete pohodlně opřít o odklápěcí plastové područky stříbrné barvy s polstrováním potaženým extra jemnou látkou. Židle má také i snadno omyvatelný, tvrzený, plastový kříž stříbrné barvy s černými protiskluzovými prvky a plastovými kolečky vhodnými na tvrdé typy podlah (dlažba, parkety, plovoucí podlahy apod.). Židle je výškově nastavitelná, se synchronním mechanismem a předním šroubem upravujícím tuhost pohupu a její nosnost je až 120 kg. Látku čistit výhradně šamponováním běžnými čistícími prostředky za použití měkkého materiálu (houbička, hadřík). Nečistit hrubými materiály (kartáč, apod.). Nikdy nepoužívat chemická rozpouštědla. Látku nevystavujte přímému slunečnímu záření. Veškeré nečistoty je třeba odstraňovat ihned po ušpinění. Pozdním čištěním se úspěšnost zákroku výrazně snižuje. Látku nevystavujte přímému slunečnímu záření.
Kancelářská židle, šedá látka, kříž plast černý, synchronní mechanismus
Doprava ZDARMA NA VŠE!
Expedice bez zbytečného čekání
Kvalitní zpracování a stabilní konstrukce
Nadčasový design do každého domova
Férové ceny bez překvapení
Pečlivě zabaleno pro bezpečné doručení
Spokojení zákazníci doporučují
Moderní kancelářská židle potažená pololesklou šedostříbrnou látkou vzor pepito. Díky ultra pohodlnému sedáku a opěráku s výjimečným polstrováním, které jsou stylově tvarované, s elegantním prošitím a se super měkkým podhlavníkem se budete cítit jako v business class nejlepší letecké společnosti. Ruce si můžete pohodlně opřít o odklápěcí plastové područky stříbrné barvy s polstrováním potaženým extra jemnou látkou. Židle má také i snadno omyvatelný, tvrzený, plastový kříž stříbrné barvy s černými protiskluzovými prvky a plastovými kolečky vhodnými na tvrdé typy podlah (dlažba, parkety, plovoucí podlahy apod.). Židle je výškově nastavitelná, se synchronním mechanismem a předním šroubem upravujícím tuhost pohupu a její nosnost je až 120 kg.
Látku čistit výhradně šamponováním běžnými čistícími prostředky za použití měkkého materiálu (houbička, hadřík). Nečistit hrubými materiály (kartáč, apod.). Nikdy nepoužívat chemická rozpouštědla. Látku nevystavujte přímému slunečnímu záření. Veškeré nečistoty je třeba odstraňovat ihned po ušpinění. Pozdním čištěním se úspěšnost zákroku výrazně snižuje. Látku nevystavujte přímému slunečnímu záření. Více
Látku čistit výhradně šamponováním běžnými čistícími prostředky za použití měkkého materiálu (houbička, hadřík). Nečistit hrubými materiály (kartáč, apod.). Nikdy nepoužívat chemická rozpouštědla. Látku nevystavujte přímému slunečnímu záření. Veškeré nečistoty je třeba odstraňovat ihned po ušpinění. Pozdním čištěním se úspěšnost zákroku výrazně snižuje. Látku nevystavujte přímému slunečnímu záření. Více
3 590 Kč
s DPH
Moderní kancelářská židle potažená pololesklou šedostříbrnou látkou vzor pepito. Díky ultra pohodlnému sedáku a opěráku s výjimečným polstrováním, které jsou stylově tvarované, s elegantním prošitím a se super měkkým podhlavníkem se budete cítit jako v business class nejlepší letecké společnosti. Ruce si můžete pohodlně opřít o odklápěcí plastové područky stříbrné barvy s polstrováním potaženým extra jemnou látkou. Židle má také i snadno omyvatelný, tvrzený, plastový kříž stříbrné barvy s černými protiskluzovými prvky a plastovými kolečky vhodnými na tvrdé typy podlah (dlažba, parkety, plovoucí podlahy apod.). Židle je výškově nastavitelná, se synchronním mechanismem a předním šroubem upravujícím tuhost pohupu a její nosnost je až 120 kg.
Látku čistit výhradně šamponováním běžnými čistícími prostředky za použití měkkého materiálu (houbička, hadřík). Nečistit hrubými materiály (kartáč, apod.). Nikdy nepoužívat chemická rozpouštědla. Látku nevystavujte přímému slunečnímu záření. Veškeré nečistoty je třeba odstraňovat ihned po ušpinění. Pozdním čištěním se úspěšnost zákroku výrazně snižuje. Látku nevystavujte přímému slunečnímu záření. Více
Látku čistit výhradně šamponováním běžnými čistícími prostředky za použití měkkého materiálu (houbička, hadřík). Nečistit hrubými materiály (kartáč, apod.). Nikdy nepoužívat chemická rozpouštědla. Látku nevystavujte přímému slunečnímu záření. Veškeré nečistoty je třeba odstraňovat ihned po ušpinění. Pozdním čištěním se úspěšnost zákroku výrazně snižuje. Látku nevystavujte přímému slunečnímu záření. Více
Máte dotaz?
Po - Čt: 9:00 - 16:00 (pauza 12:00 - 13:00) |
Pá 9:00 - 12:00
Doporučujeme: Asistenci výnosu (+990 Kč)
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Moderní kancelářská židle potažená pololesklou šedostříbrnou látkou vzor pepito. Díky ultra pohodlnému sedáku a opěráku s výjimečným polstrováním, které jsou stylově tvarované, s elegantním prošitím a se super měkkým podhlavníkem se budete cítit jako v business class nejlepší letecké společnosti. Ruce si můžete pohodlně opřít o odklápěcí plastové područky stříbrné barvy s polstrováním potaženým extra jemnou látkou. Židle má také i snadno omyvatelný, tvrzený, plastový kříž stříbrné barvy s černými protiskluzovými prvky a plastovými kolečky vhodnými na tvrdé typy podlah (dlažba, parkety, plovoucí podlahy apod.). Židle je výškově nastavitelná, se synchronním mechanismem a předním šroubem upravujícím tuhost pohupu a její nosnost je až 120 kg.
Látku čistit výhradně šamponováním běžnými čistícími prostředky za použití měkkého materiálu (houbička, hadřík). Nečistit hrubými materiály (kartáč, apod.). Nikdy nepoužívat chemická rozpouštědla. Látku nevystavujte přímému slunečnímu záření. Veškeré nečistoty je třeba odstraňovat ihned po ušpinění. Pozdním čištěním se úspěšnost zákroku výrazně snižuje. Látku nevystavujte přímému slunečnímu záření.
Parametry
| Unikátní číslo produktu | 193486 |
|---|---|
| materiál | látka |
| Barva | Stříbrná |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 68 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 50 cm |
| Nosnost (kg) | 120 kg |
| Šířka (cm) | 70 cm |
| Výška (cm) | 114 cm |
| Skupina zboží | Kancelářské křeslo |
| Hmotnost - netto (kg) | 16 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 17 kg |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Synchronní mechanismus |
| Karton1 | 70x34,5x60,5 |
| Kříž | plast |
| Kolečka | plast |
| Nastavitelná výška sedu (cm) | 44-55 |
| šířka sedu | 52 cm |
| Styl | Moderní |
| Mechanika | Synchronní mechanismus |
| Bederní opěrka | NÉ |
| Opěrka hlavy | NÉ |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Nastavitelná výška (cm) | 104-115 |
| Průměr kříže (cm) | 67 cm |
| Materiál kříže | plast |
| Čalouněné područky | ano |
| Typ područek | Odklápěcí |
| Barva kříže |
|
| Výškově nastavitelný opěrák | NÉ |













