Kancelářská židle, synchronní mechanismus, černá síťovina, KA-S257 BK
Kancelářská židle, synchronní mechanismus, černá síťovina, KA-S257 BK
Užijte si požitek z moderního sezení s kancelářskou židlí Autronic. Potah židle je vyrobený z odolného černého síťovaného materiálu a nabízí řadu funkcí navržených pro dlouhodobé pohodlí. Unikátní 3D opěrka hlavy nabízí vícerozměrnou oporu podpírající hlavu a krk, zatímco plastové područky bez čalounění doplňují minimalistickou estetiku.
Vyzkoušejte snadné nastavení židle. Kancelářské křeslo Autronic je vybaveno posuvným sedákem, který umožňuje optimální polohování podle vašich potřeb. Do konstrukce je navíc integrovaná bederní opěrka, která napomáhá správnému držení těla a snižuje únavu během pracovní doby. Elegantní černý vzhled spolu s moderními trendy činí z této židle ideální doplněk do moderního pracovního prostředí.
Kancelářská židle Autronic vyniká originalitou – je vybavena výsuvnou opěrkou nohou pro chvíle odpočinku. Značka Autronic zajišťuje kvalitu a trvanlivost každého výrobku, přičemž poskytuje vynikající pohodlí, styl a eleganci. Pozvedněte pracovní prostor rafinovanou kancelářskou židlí a získejte jedinečný zážitek ze sezení.
Kancelářská židle, synchronní mechanismus, černá síťovina, KA-S257 BK
Vyzkoušejte snadné nastavení židle. Kancelářské křeslo Autronic je vybaveno posuvným sedákem, který umožňuje optimální polohování podle vašich potřeb. Do konstrukce je navíc integrovaná bederní opěrka, která napomáhá správnému držení těla a snižuje únavu během pracovní doby. Elegantní černý vzhled spolu s moderními trendy činí z této židle ideální doplněk do moderního pracovního prostředí.
Kancelářská židle Autronic vyniká originalitou – je vybavena výsuvnou opěrkou nohou pro chvíle odpočinku. Značka Autronic zajišťuje kvalitu a trvanlivost každého výrobku, přičemž poskytuje vynikající pohodlí, styl a eleganci. Pozvedněte pracovní prostor rafinovanou kancelářskou židlí a získejte jedinečný zážitek ze sezení. Více
Vyzkoušejte snadné nastavení židle. Kancelářské křeslo Autronic je vybaveno posuvným sedákem, který umožňuje optimální polohování podle vašich potřeb. Do konstrukce je navíc integrovaná bederní opěrka, která napomáhá správnému držení těla a snižuje únavu během pracovní doby. Elegantní černý vzhled spolu s moderními trendy činí z této židle ideální doplněk do moderního pracovního prostředí.
Kancelářská židle Autronic vyniká originalitou – je vybavena výsuvnou opěrkou nohou pro chvíle odpočinku. Značka Autronic zajišťuje kvalitu a trvanlivost každého výrobku, přičemž poskytuje vynikající pohodlí, styl a eleganci. Pozvedněte pracovní prostor rafinovanou kancelářskou židlí a získejte jedinečný zážitek ze sezení. Více
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Užijte si požitek z moderního sezení s kancelářskou židlí Autronic. Potah židle je vyrobený z odolného černého síťovaného materiálu a nabízí řadu funkcí navržených pro dlouhodobé pohodlí. Unikátní 3D opěrka hlavy nabízí vícerozměrnou oporu podpírající hlavu a krk, zatímco plastové područky bez čalounění doplňují minimalistickou estetiku.
Vyzkoušejte snadné nastavení židle. Kancelářské křeslo Autronic je vybaveno posuvným sedákem, který umožňuje optimální polohování podle vašich potřeb. Do konstrukce je navíc integrovaná bederní opěrka, která napomáhá správnému držení těla a snižuje únavu během pracovní doby. Elegantní černý vzhled spolu s moderními trendy činí z této židle ideální doplněk do moderního pracovního prostředí.
Kancelářská židle Autronic vyniká originalitou – je vybavena výsuvnou opěrkou nohou pro chvíle odpočinku. Značka Autronic zajišťuje kvalitu a trvanlivost každého výrobku, přičemž poskytuje vynikající pohodlí, styl a eleganci. Pozvedněte pracovní prostor rafinovanou kancelářskou židlí a získejte jedinečný zážitek ze sezení.
| Unikátní číslo produktu | 349495 |
|---|---|
| materiál | Síťovina |
| Barva | černá |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 72 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 53 cm |
| Nosnost (kg) | 120 kg |
| Šířka (cm) | 62 cm |
| Výška (cm) | 137 cm |
| Výška sedu (cm) | 46 cm |
| Hmotnost - netto (kg) | 19 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 20 kg |
| Materiál výplně | Paměťová pěna |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Opěrka nohou |
| Karton1 | 77x38,5x65 |
| Kříž | plast |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Nastavitelná výška sedu (cm) | 46-56 |
| šířka sedu | 49 cm |
| Styl | Moderní |
| Mechanika | Synchronní mechanismus |
| Hmotnost (kg) | 20 kg |
| Bederní opěrka | Pasivní |
| Opěrka hlavy | ano |
| Druh potahové látky | Síťovina |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Nastavitelná výška (cm) | 127-137 |
| Průměr kříže (cm) | 72 cm |
| Výška područek (cm) | 70 |
| Šířka područek (cm) | 8 cm |
| Materiál područek | plast |
| Materiál kříže | plast |
| Čalouněné područky | NÉ |
| Typ područek | 1D jednosměrné nastavení |
| Barva kříže | černá |
| Funkce | 3D opěrka hlavy |
| Výškově nastavitelný opěrák | NÉ |














