Relaxační křeslo TAKKO - Barva (vyberte): zelená#elt-elt-taco-nube35-zelena-eup345488-euv1
Relaxační křeslo TAKKO zelená
Toto relaxační křeslo je dokonalou kombinací estetiky a pohodlí. Tuto univerzální lenošku lze použít jak v obývacím pokoji, tak v ložnici nebo předsíni. Kdekoli si chcete odpočinout po dlouhém a náročném dni nebo se pohodlně dívat na svůj oblíbený seriál, posláním lenošky je poskytnout dokonalý odpočinek. Lenošku lze využít jako samostatně stojící nábytek nebo v kombinaci se sedací soupravou či rohovou sedačkou. Má kvalitní pevný rám a vyznačuje se krásným tvarem s vysokým opěradlem a tvarovaným sedákem. Doplňkem je malý dekorační polštářek, který slouží jako pohodlná podpěra hlavy. Čalouněná je látkou Nube 35 a je zdobena krásným prošíváním. Pohodlí poskytuje polstrování z vysoce elastické HR pěny, která se nachází jak v sedáku, tak v opěradle. Černé plastové ploché nožky o výšce 3cm, které nepoškrábou povrch podlahy. Celkové rozměry jsou 85x170x95cm. V nabídce v mnoha dalších zajímavých barvách.

Relaxační křeslo TAKKO - Barva (vyberte): zelená#elt-elt-taco-nube35-zelena-eup345488-euv1
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Toto relaxační křeslo je dokonalou kombinací estetiky a pohodlí. Tuto univerzální lenošku lze použít jak v obývacím pokoji, tak v ložnici nebo předsíni. Kdekoli si chcete odpočinout po dlouhém a náročném dni nebo se pohodlně dívat na svůj oblíbený seriál, posláním lenošky je poskytnout dokonalý odpočinek. Lenošku lze využít jako samostatně stojící nábytek nebo v kombinaci se sedací soupravou či rohovou sedačkou. Má kvalitní pevný rám a vyznačuje se krásným tvarem s vysokým opěradlem a tvarovaným sedákem. Doplňkem je malý dekorační polštářek, který slouží jako pohodlná podpěra hlavy. Čalouněná je látkou Nube 45 a je zdobena krásným prošíváním. Pohodlí poskytuje polstrování z vysoce elastické HR pěny, která se nachází jak v sedáku, tak v opěradle. Černé plastové ploché nožky o výšce 3cm, které nepoškrábou povrch podlahy. Celkové rozměry jsou 85x170x95cm. V nabídce v mnoha dalších zajímavých barvách.

| Unikátní číslo produktu | 345486 |
|---|---|
| Rozměry | 85x170x95cm |
| Hmotnost | 56 |
| Barva | zelená, béžová, růžová, žlutá, světle šedá, tmavě šedá, zelenomodrá |
| Rozklad | Ne |
| výška sedu | 46 cm |
| šířka sedu | 85cm |
| hloubka sedu | 117cm |
| Typ výplně | HR pěna |
| vhodná do prostoru | ano |
| úložný prostor | ne |
| Nožky materiál | plast |
| záda | pevná |
| konstrukce | masivní dřevo, dřevotříska |
| Typ látky | Nube |
| výška nožek | 3cm |

