Rohová sedací souprava NERO DELUXE 308x230 - Barva (vyberte): zelená#ark-ark-nero-monolith37-zelena-eup343782-euv1Umístnění rohu: univerzální
Rohová sedací souprava NERO DELUXE 308x230 zelená
Velmi elegantní, moderní a perfektně zpracovaná sedačka NERO DELUXE, která je čalouněná kvalitní látkou vysoké kvality. Sedačka Nero má dvě rozkládací části a zároveň disponuje dvěmi úložnými prostory. Rozkládání je řešeno jednoduchým a praktickým systémem "klik - klak". Vnitřní výplň tvoří matrace typu Bonell spolu s kvalitní PUR pěnou T30. Dopřejte si tak pohodlný odpočinek. Sedací souprava je velmi prostorná. Čalouněná je látkou Monolith 37. Zakoupit ji lze v mnoha dalších barevných variantách, které naleznete na našich stránkách.

Rohová sedací souprava NERO DELUXE 308x230 - Barva (vyberte): zelená#ark-ark-nero-monolith37-zelena-eup343782-euv1Umístnění rohu: univerzální
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Velmi elegantní, moderní a perfektně zpracovaná sedačka NERO DELUXE, která je čalouněná kvalitní látkou vysoké kvality. Sedačka Nero má dvě rozkládací části a zároveň disponuje dvěmi úložnými prostory. Rozkládání je řešeno jednoduchým a praktickým systémem "klik - klak". Vnitřní výplň tvoří matrace typu Bonell spolu s kvalitní PUR pěnou T30. Dopřejte si tak pohodlný odpočinek. Sedací souprava je velmi prostorná. Čalouněná je látkou Monolith 85. Zakoupit ji lze v mnoha dalších barevných variantách, které naleznete na našich stránkách.

| Unikátní číslo produktu | 343779 |
|---|---|
| Rozměry | 308 x 230 x 84 cm |
| Hmotnost | 150 |
| Barva |
|
| Rozklad | ano |
| výška sedu | 41cm |
| hloubka sedu | 64cm |
| Styl | Moderní |
| Typ výplně |
|
| Typ pružin | Pružiny Bonell |
| plocha na spaní | 123 x 198 cm |
| vhodná do prostoru | ne |
| úložný prostor | ano (2) |
| Nožky materiál | plast |
| záda | pevná |
| konstrukce | masivní dřevo, dřevotříska |
| Vhodná ke každodennímu přespávání | Ne |
| Typ látky |
|
| Výška područky | 54cm |
| výška nožek | 5cm |
| šířka područky | 14cm |
| Tvar | rohové |
| Šířka | 308 |
| Hloubka | 230 |
| Výška | 84 |




