Rokládací rohová sedačka SANDORA - Barva (vyberte): žlutá#elt-elt-sado-nube45-zluta-eup345625-euv1Umístnění rohu: pravý roh
Rokládací rohová sedačka SANDORA žlutá
Luxusní rohová sedačka Sandora, která nadchne i ty nejnáročnější zákazníky. Sedačka má velmi kvalitní prošití, které dodává sedačce jedinečný vzhled. Konstrukce sedačky je z kvalitního materiálu včetně sezení z PUR pěny T30 a pružin Faliste. Velkou výhodou jsou nastavitelné pohodlné vysoké opěrky zad, díky kterým si dopřejete ten nejpohodlnější odpočinek. Doplněna je moderními stříbrnými nožkami odolné proti poškození o výšce 5cm. Samozřejmostí je praktický úložný prostor pro úschovu lůžkovin a také automatický rozklad. Po rozložení tak získáte spací plochu o rozměru 207x130cm. Čalouněná je kvalitní látkou Nube 45. Na stránce naleznete další barevné varianty. Celočalouněná - vhodná do prostoru.

Rokládací rohová sedačka SANDORA - Barva (vyberte): žlutá#elt-elt-sado-nube45-zluta-eup345625-euv1Umístnění rohu: pravý roh
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Luxusní rohová sedačka Sandora, která nadchne i ty nejnáročnější zákazníky. Sedačka má velmi kvalitní prošití, které dodává sedačce jedinečný vzhled. Konstrukce sedačky je z kvalitního materiálu včetně sezení z PUR pěny T30 a pružin Faliste. Velkou výhodou jsou nastavitelné pohodlné vysoké opěrky zad, díky kterým si dopřejete ten nejpohodlnější odpočinek. Doplněna je moderními stříbrnými nožkami odolné proti poškození o výšce 5cm. Samozřejmostí je praktický úložný prostor pro úschovu lůžkovin a také automatický rozklad. Po rozložení tak získáte spací plochu o rozměru 207x130cm. Čalouněná je kvalitní látkou Nube 45. Na stránce naleznete další barevné varianty. Celočalouněná - vhodná do prostoru.

| Unikátní číslo produktu | 345625 |
|---|---|
| Rozměry | 272x192x95cm |
| Hmotnost | 150 |
| Barva |
|
| Rozklad | ano |
| výška sedu | 41cm |
| hloubka sedu | 60 cm |
| Typ výplně |
|
| Typ pružin |
|
| plocha na spaní | 130x207cm |
| vhodná do prostoru | ano |
| úložný prostor | ano |
| Nožky materiál | kov |
| spaní jiná tkanina | ano |
| záda | pevná |
| konstrukce | masivní dřevo, dřevotříska |
| Vhodná ke každodennímu přespávání | Ne |
| Typ látky | Nube |
| Výška područky | 64 cm |
| výška nožek | 4cm |

