Rozkládací křeslo KAMIL - Barva (vyberte): šedá#jakub-jakub-kamil-sawana05-seda-eup182350-euv1
Rozkládací křeslo KAMIL šedá
Krásné rozkládací křeslo Kamil má rozměry 101 x 83 x 82 cm a po rozložení je plocha na spaní 180 x 100 cm, což umožňuje pohodlné vyspání jedné osoby. Pohodlný odpočinek vám zaručí kvalitní PUR pěna T28. Křeslo díky svému designu výborně zapadá do konceptu dětských pokojů, které tak oživí. V nabídce jej naleznete v několika barevných provedeních. Vyberte si tak to, které vám bude nejlépe ladit s interiérem. Látka Sawana 05.

Rozkládací křeslo KAMIL - Barva (vyberte): šedá#jakub-jakub-kamil-sawana05-seda-eup182350-euv1
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Krásné rozkládací křeslo Kamil má rozměry 101 x 83 x 82 cm a po rozložení je plocha na spaní 180 x 100 cm, což umožňuje pohodlné vyspání jedné osoby. Pohodlný odpočinek vám zaručí kvalitní PUR pěna T28. Křeslo díky svému designu výborně zapadá do konceptu dětských pokojů, které tak oživí. V nabídce jej naleznete v několika barevných provedeních. Vyberte si tak to, které vám bude nejlépe ladit s interiérem. Látka Sawana 21.

| Unikátní číslo produktu | 251349 |
|---|---|
| Rozměry | 101 x 83 x 82 cm |
| Hmotnost | 53 |
| Barva |
|
| Rozklad | ano |
| výška sedu | 44cm |
| hloubka sedu | 55 cm |
| Typ výplně | PUR pěna T28 |
| plocha na spaní | 100x180cm |
| vhodná do prostoru | ano |
| úložný prostor | ano |
| Nožky materiál | plast |
| spaní jiná tkanina | ano |
| záda | polštářová |
| konstrukce | masivní dřevo, dřevotříska |
| Typ látky |
|
| výška nožek | 3cm |
| hloubka sedu bez polštářů | 74 cm |

