Rozkládací pohovka ZIG-ZAG - Barva (vyberte): fialová#eup138330euv1
Rozkládací pohovka ZIG-ZAG fialová
Originální rozkládací pohovka ZIG-ZAG, která nadchne především svým zajímavým designem. V nabídce ji naleznete hned v několika barevných kombinacích.Svým vzhledem zapadne do každé místnosti v domě. Po rozložení získáte spací plochu o rozměru 195x116cm. Hloubka sedu je 52cm. Pohodlné sezení zaručují bonellové pružiny s PUR pěnou T25. Dopřejte si tak pohodlný odpočinek a relax. Rozměry úložného prostoru jsou 168x73cm. Nožky jsou z kovu.

Rozkládací pohovka ZIG-ZAG - Barva (vyberte): fialová#eup138330euv1
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Originální rozkládací pohovka ZIG-ZAG, která nadchne především svým zajímavým designem. V nabídce ji naleznete hned v několika barevných kombinacích.Svým vzhledem zapadne do každé místnosti v domě. Po rozložení získáte spací plochu o rozměru 195x116cm. Hloubka sedu je 52cm. Pohodlné sezení zaručují bonellové pružiny s PUR pěnou T25. Dopřejte si tak pohodlný odpočinek a relax. Rozměry úložného prostoru jsou 168x73cm. Nožky jsou z kovu.

| Unikátní číslo produktu | 138330 |
|---|---|
| Rozměry | 195x98x95cm |
| Hmotnost | 80.0 |
| Barva |
|
| Rozklad | ano |
| výška sedu | 45cm |
| hloubka sedu | 52 cm |
| Typ výplně |
|
| Typ pružin |
|
| plocha na spaní | 116x195cm |
| vhodná do prostoru | ne |
| úložný prostor | ano (1) |
| Nožky materiál | kov / plast |
| spaní jiná tkanina | ne |
| záda | pevná |
| konstrukce | masivní dřevo, dřevotříska |
| Vhodná ke každodennímu přespávání | Ne |



