Rozkládací rohová pohovka LAURINO 261 - Barva (vyberte): světle šedá#elt-elt-laurence-kanapa-nube03-svetle-seda-eup349143-euv1
Rozkládací rohová pohovka LAURINO 261 světle šedá
Stylová rozkládací pohovka Laurino v elegantním odstínu se stane dominantou každého moderního obývacího pokoje. Kombinuje nadčasový design, vysoký komfort sezení a praktickou funkci rozkladu, díky které během chvíle vytvoříte pohodlné lůžko pro příležitostné přespání o rozměru 136x199cm. Minimalistické linie, jemné prošití opěradla a stabilní kovové nožky dodávají pohovce lehkost a luxusní vzhled. Široké područky a ergonomicky tvarované opěradlo zajišťují pohodlí při odpočinku, sledování televize i posezení s rodinou. Čalouněná je kvalitní hydrofobní látkou Nube 03.

Rozkládací rohová pohovka LAURINO 261 - Barva (vyberte): světle šedá#elt-elt-laurence-kanapa-nube03-svetle-seda-eup349143-euv1
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Stylová rozkládací pohovka Laurino v elegantním odstínu se stane dominantou každého moderního obývacího pokoje. Kombinuje nadčasový design, vysoký komfort sezení a praktickou funkci rozkladu, díky které během chvíle vytvoříte pohodlné lůžko pro příležitostné přespání o rozměru 136x199cm. Minimalistické linie, jemné prošití opěradla a stabilní kovové nožky dodávají pohovce lehkost a luxusní vzhled. Široké područky a ergonomicky tvarované opěradlo zajišťují pohodlí při odpočinku, sledování televize i posezení s rodinou. Čalouněná je kvalitní hydrofobní látkou Monolith 76.

| Unikátní číslo produktu | 349141 |
|---|---|
| Rozměry | 261x97x75/87cm |
| Hmotnost | 100 |
| Barva | šedá, světle šedá, tmavě šedá, tmavě modrá, petrolejová |
| Rozklad | ano |
| výška sedu | 45 cm |
| hloubka sedu | 58 cm |
| Typ výplně | PUR pěna T30, HR pěna |
| Typ pružin | Pružiny Faliste |
| plocha na spaní | 136x199cm |
| vhodná do prostoru | ano |
| Nožky materiál | kov |
| spaní jiná tkanina | ano |
| záda | pevná |
| konstrukce | masivní dřevo, dřevotříska |
| Vhodná ke každodennímu přespávání | Ne |
| Typ látky | Monolith, hydrofobní textilie |
| Výška područky | 56cm |
| výška nožek | 9cm |
| středový prostor | 199cm |
| šířka područky | 31cm |

