Rozkládací rohová sedačka AMORIS - Barva (vyberte): modrá#pyk-pyk-atlanta-fresh11-modra-eup344188-euv1Umístnění rohu: levý roh
Rozkládací rohová sedačka AMORIS modrá
Moderní nadčasová rohová sedačka AMORIS, která nadchne i ty nejnáročnější zákazníky. Díky polohovatelným záhlavníkům si dopřejete pohodlný odpočinek. Kvalitní sezení vám poskytne kvalitní HR pěna a pružiny Faliste. Samozřejmostí je možnost rozkladu a praktický úložný prostor, který se nachází v bočním otomanu. Rozměr spací plochy je 120x200cm. Sedačka je celočalouněná, vhodná do prostoru. Čalouněná je kvalitní látkou Fresh 11.

Rozkládací rohová sedačka AMORIS - Barva (vyberte): modrá#pyk-pyk-atlanta-fresh11-modra-eup344188-euv1Umístnění rohu: levý roh
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Moderní nadčasová rohová sedačka AMORIS, která nadchne i ty nejnáročnější zákazníky. Díky polohovatelným záhlavníkům si dopřejete pohodlný odpočinek. Kvalitní sezení vám poskytne kvalitní HR pěna a pružiny Faliste. Samozřejmostí je možnost rozkladu a praktický úložný prostor, který se nachází v bočním otomanu. Rozměr spací plochy je 120x200cm. Sedačka je celočalouněná, vhodná do prostoru. Čalouněná je kvalitní látkou Gusto 82.

| Unikátní číslo produktu | 344105 |
|---|---|
| Rozměry | 280x190x85cm |
| Hmotnost | 120 |
| Barva |
|
| Rozklad | ano |
| výška sedu | 42cm |
| hloubka sedu | 56cm |
| Typ výplně |
|
| Typ pružin |
|
| plocha na spaní | 120x200cm |
| vhodná do prostoru | ano |
| úložný prostor | ano |
| Nožky materiál | plast |
| spaní jiná tkanina | ano |
| záda | pevná |
| konstrukce | masivní dřevo, dřevotříska |
| Vhodná ke každodennímu přespávání | Ne |
| Typ látky | Gusto |
| Výška područky | 60cm |
| výška nožek | 3cm |
| šířka otomanu | 95cm |

