Rozkládací rohová sedačka ASPENDO I - Barva (vyberte): oranžová#jakub-jakub-aspen-monolith48-oranzova-eup275439-euv1Umístnění rohu: univerzální
Rozkládací rohová sedačka ASPENDO okrová
Sedací souprava ASPENDO je ideální pro ty, kteří ocení komfort a pohodlí. Vzhledem k automatickému rozkladu je vhodná i pro ty nejnáročnější zákazníky. Po rozložení vznikne spací plocha. V prostřední části pak naleznete úložný prostor pro lůžkoviny o rozměru 130x70cm. Vzhledem k moderním úzkým područkám tak získáte spoustu prostoru pro dokonalé pohodlí. Tkanina je velmi vysoké kvality. Látka MONOLITH je potažena speciální ochrannou fólií, která vytváří hydrofobní vrstvu chránící před rychlou absorpcí tekutin. Místo toho, aby byla okamžitě absorbována, voda kondenzuje na povrchu materiálu. To nám dává čas použít jemný hadřík nebo papírový ručník k jemnému setření rozlité kapaliny. Pohodlné a komfortní posezení zaručuje masivní pevná kostra, pružinové jádro faliste s kvalitní pěnou. Praktické jsou polštáře, které mají potah na zip. Sedačka je celočalouněná, vhodná do prostoru. Barevné provedení - Monolith 48. Na našich stránkách naleznete další barevné varianty. Sedačka je univerzální. Spojovací materiál je nutno přišroubovat na požadovanou stranu.

Rozkládací rohová sedačka ASPENDO I - Barva (vyberte): oranžová#jakub-jakub-aspen-monolith48-oranzova-eup275439-euv1Umístnění rohu: univerzální
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Sedací souprava ASPENDO je ideální pro ty, kteří ocení komfort a pohodlí. Vzhledem k automatickému rozkladu je vhodná i pro ty nejnáročnější zákazníky. Po rozložení vznikne spací plocha. V prostřední části pak naleznete úložný prostor pro lůžkoviny o rozměru 130x70cm. Vzhledem k moderním úzkým područkám tak získáte spoustu prostoru pro dokonalé pohodlí. Tkanina je velmi vysoké kvality. Látka MONOLITH je potažena speciální ochrannou fólií, která vytváří hydrofobní vrstvu chránící před rychlou absorpcí tekutin. Místo toho, aby byla okamžitě absorbována, voda kondenzuje na povrchu materiálu. To nám dává čas použít jemný hadřík nebo papírový ručník k jemnému setření rozlité kapaliny. Pohodlné a komfortní posezení zaručuje masivní pevná kostra, pružinové jádro faliste s kvalitní pěnou. Praktické jsou polštáře, které mají potah na zip.Sedačka je celočalouněná, vhodná do prostoru. Barevné provedení - Monolith 37. Na našich stránlách naleznete další barevné varianty. Spojovací materiál je nutno přišroubovat na požadovanou stranu.

| Unikátní číslo produktu | 275431 |
|---|---|
| Rozměry | 245 x 180 x 70/80 cm |
| Hmotnost | 120 |
| Barva |
zelená,
fialová,
|
| Rozklad | ano |
| výška sedu | 39 cm |
| hloubka sedu | 60/90 cm |
| Typ výplně | PUR pěna T28 |
| Typ pružin | Pružiny Faliste |
| plocha na spaní | 150 x 235 cm |
| vhodná do prostoru | ano |
| úložný prostor | ano (1) |
| Nožky materiál | plast |
| spaní jiná tkanina | ne |
| záda | polštářová |
| konstrukce | masivní dřevo, dřevotříska |
| Vhodná ke každodennímu přespávání | Ne |
| Typ látky | Monolith, hydrofobní textilie |
| Výška područky | 70 cm |
| výška nožek | 3cm |
| šířka otomanu | 100cm |
| středový prostor | 130 cm |
| šířka područky | 4 cm |

