Rozkládací rohová sedačka BARONA - Barva (vyberte): šedá#eup347469euv1Umístnění rohu: univerzální
Rozkládací rohová sedačka BARONA šedá
Praktická moderní sedačka Barona, která nadchne i ty nejnáročnější zákazníky. Pohodlné sezení zaručují pružiny Faliste a vysoce flexibilní kvalitní PUR pěna T35. Předností této sedačky jsou polohovatelné záhlavníky, díky kterým si dopřejete ten nejpohodlnější odpočinek. Sedačka je celočalouněná. Lze ji tedy umístit do prostoru. Velkou výhodou je automatický rozklad, díky kterému získáte spací plochu o rozměru 195x125cm. Samozřejmostí je i praktický úložný prostor. Celkové rozměry sedačky jsou 220x165x84/95cm. Výška sedu je 42cm. Čalouněná je kvalitní látkou Enjoy 21.

Rozkládací rohová sedačka BARONA - Barva (vyberte): šedá#eup347469euv1Umístnění rohu: univerzální
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Praktická moderní sedačka Barona, která nadchne i ty nejnáročnější zákazníky. Pohodlné sezení zaručují pružiny Faliste a vysoce flexibilní kvalitní PUR pěna T35. Předností této sedačky jsou polohovatelné záhlavníky, díky kterým si dopřejete ten nejpohodlnější odpočinek. Sedačka je celočalouněná. Lze ji tedy umístit do prostoru. Velkou výhodou je automatický rozklad, díky kterému získáte spací plochu o rozměru 195x125cm. Samozřejmostí je i praktický úložný prostor. Celkové rozměry sedačky jsou 220x165x84/95cm. Výška sedu je 42cm. Čalouněná je kvalitní látkou Enjoy 39.

| Unikátní číslo produktu | 347464 |
|---|---|
| Rozměry | 220x165x84/95cm |
| Hmotnost | 120 |
| Barva |
|
| Rozklad | ano |
| výška sedu | 42cm |
| hloubka sedu | 59cm |
| Typ výplně |
|
| Typ pružin |
|
| plocha na spaní | 195x125cm |
| vhodná do prostoru | ano |
| úložný prostor | ano |
| Nožky materiál | plast |
| záda | pevná |
| konstrukce | masivní dřevo, dřevotříska |
| Vhodná ke každodennímu přespávání | Ne |
| Typ látky |
|
| šířka otomanu | 72 cm |
| středový prostor | 128 |
| šířka područky | 10cm |





