Rozkládací rohová sedačka COSTARIKA modrá - Umístnění rohu: levý roh
Rozkládací rohová sedačka COSTARIKA modrá
Luxusní prostorná sedací souprava Costarika vhodná pro ty nejnáročnější zákazníky. Sedačka, která nabízí vysoký komfort a pohodlí. Na sedáky jsou použity kvalitní pružiny typu Faliste a vysokoelastická PUR pěna. Velkou výhodou jsou polohovatelné záhlavníky, díky kterým si dopřejete pohodlný odpočinek. Samozřejmostí je automatický úložný prostor v bočním otomanu a rozklad pro příležitostné spaní o rozměru 126x218cm. Moderním prvkem jsou područky s dekoračním střbrným páskem, které sedačce dodají nadčasový design. Vzhledem k očalouněným zádům je vhodná do prostoru. Čalouněná je kvalitní látkou Cloud 74.
AKCE – sleva 30 % na poslední kus skladem!

Rozkládací rohová sedačka COSTARIKA modrá - Umístnění rohu: levý roh
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Luxusní prostorná sedací souprava Costarika vhodná pro ty nejnáročnější zákazníky. Sedačka, která nabízí vysoký komfort a pohodlí. Na sedáky jsou použity kvalitní pružiny typu Faliste a vysokoelastická PUR pěna. Velkou výhodou jsou polohovatelné záhlavníky, díky kterým si dopřejete pohodlný odpočinek. Samozřejmostí je automatický úložný prostor v bočním otomanu a rozklad pro příležitostné spaní o rozměru 126x218cm. Moderním prvkem jsou područky s dekoračním střbrným páskem, které sedačce dodají nadčasový design. Vzhledem k očalouněným zádům je vhodná do prostoru. Čalouněná je kvalitní látkou Cloud 74.
AKCE – sleva 30 % na poslední kus skladem!

| Unikátní číslo produktu | 348475 |
|---|---|
| Rozměry | 285x200x85/100cm |
| Hmotnost | 130 |
| Barva |
|
| Rozklad | ano |
| výška sedu | 43cm |
| hloubka sedu | 58 cm |
| Typ výplně |
|
| Typ pružin |
|
| plocha na spaní | 126x218cm |
| vhodná do prostoru | ano |
| úložný prostor | ano |
| Nožky materiál | kov / plast |
| záda | pevná |
| konstrukce | masivní dřevo, dřevotříska |
| Vhodná ke každodennímu přespávání | Ne |
| Typ látky |
|
| Výška područky | 60cm |
| výška nožek | 9cm |
| šířka otomanu | 79cm |
| středový prostor | 145cm |
| šířka područky | 27 cm |

