Rozkládací rohová sedačka DANTE - Barva (vyberte): šedá#eup347968euv1Umístnění rohu: univerzální
Rozkládací rohová sedačka DANTE šedá
Moderní sedačka Dante je produkt, který nadchne i ty nejnáročnější zákazníky. Pohodlné sezení zaručují pružiny Faliste a vysoce flexibilní kvalitní PUR pěna T30. Sedačka obsahuje pohodlné opěrné polštáře, díky kterým si dopřejete ten nejlepší odpočinek. Velkou výhodou jsou odnímatelné povlaky, které lze kdykoliv vyprat. Sedačka je celočalouněná. Lze ji tedy umístit do prostoru. Velkou výhodou je automatický rozklad, díky kterému získáte spací plochu o rozměru 233x135cm. Samozřejmostí je i úložný prostor v hlavní části po rozložení. Celkové rozměry sedačky jsou 282x170x91cm. Výška sedu je 42cm. Čalouněná je kvalitní látkou Curio 93. V nabídce ji naleznete i v jiném barevném provedení.

Rozkládací rohová sedačka DANTE - Barva (vyberte): šedá#eup347968euv1Umístnění rohu: univerzální
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Moderní sedačka Dante je produkt, který nadchne i ty nejnáročnější zákazníky. Pohodlné sezení zaručují pružiny Faliste a vysoce flexibilní kvalitní PUR pěna T30. Sedačka obsahuje pohodlné opěrné polštáře, díky kterým si dopřejete ten nejlepší odpočinek. Velkou výhodou jsou odnímatelné povlaky, které lze kdykoliv vyprat. Sedačka je celočalouněná. Lze ji tedy umístit do prostoru. Velkou výhodou je automatický rozklad, díky kterému získáte spací plochu o rozměru 233x135cm. Samozřejmostí je i úložný prostor v hlavní části po rozložení. Celkové rozměry sedačky jsou 282x170x91cm. Výška sedu je 42cm. Čalouněná je kvalitní látkou Curio 93. V nabídce ji naleznete i v jiném barevném provedení.

| Unikátní číslo produktu | 347968 |
|---|---|
| Rozměry | 282x170x91cm |
| Hmotnost | 150 |
| Barva |
|
| Rozklad | ano |
| výška sedu | 42 cm |
| hloubka sedu | 58 cm |
| Typ výplně |
|
| Typ pružin |
|
| plocha na spaní | 233x135cm |
| vhodná do prostoru | ano |
| úložný prostor | ano |
| záda | polštářová |
| konstrukce | masivní dřevo, dřevotříska |
| Vhodná ke každodennímu přespávání | Ne |
| Typ látky |
|
| šířka otomanu | 104cm |
| středový prostor | 132cm |

