Rozkládací rohová sedačka DENIRO růžová + taburet* - Umístnění rohu: pravý roh
Rozkládací rohová sedačka DENIRO růžová + taburet*
Rohová celočalouněná sedačka Deniro je extravagantní kousek, který bude apelovat na všechny, i ty nejnáročnější zákazníky. Perfektně se hodí do každého interiéru obývacího pokoje. Velkou výhodou jsou praktické polohovatelné záhlavníky, díky kterým si dopřejete ten nejpohodlnější odpočinek. Předností jsou moderní kovové černé nožky, které sedačce dodávají ten správný design. Deniro je rohová sedačka s praktickým úložným prostorem v bočním otomanu a také spací plochou. Díky automatickému rozkladu získáte během pár sekund plochu o rozměru 123x202cm. Pohodlné sezení zaručují pružiny Faliste spolu s kvalitní HR pěnou. Celkové rozměry sedačky jsou 272x177x90/113cm. Sedačka je dodávána včetně taburetu o rozměru 66x101x49cm. Pohodlné sezení zaručují pružiny Faliste spolu s kvalitní HR pěnou. Čalounění je kvalitní látka Rebel 8.

Rozkládací rohová sedačka DENIRO růžová + taburet* - Umístnění rohu: pravý roh
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Rohová celočalouněná sedačka Deniro je extravagantní kousek, který bude apelovat na všechny, i ty nejnáročnější zákazníky. Perfektně se hodí do každého interiéru obývacího pokoje. Velkou výhodou jsou praktické polohovatelné záhlavníky, díky kterým si dopřejete ten nejpohodlnější odpočinek. Předností jsou moderní kovové černé nožky, které sedačce dodávají ten správný design. Deniro je rohová sedačka s praktickým úložným prostorem v bočním otomanu a také spací plochou. Díky automatickému rozkladu získáte během pár sekund plochu o rozměru 123x202cm. Pohodlné sezení zaručují pružiny Faliste spolu s kvalitní HR pěnou. Celkové rozměry sedačky jsou 272x177x90/113cm. Sedačka je dodávána včetně taburetu o rozměru 66x101x49cm. Pohodlné sezení zaručují pružiny Faliste spolu s kvalitní HR pěnou. Čalounění je kvalitní látka Rebel 8.

| Unikátní číslo produktu | 348648 |
|---|---|
| Hmotnost | 160 |
| Rozklad | ano |
| Typ výplně | HR pěna |
| Typ pružin | Pružiny Faliste |
| plocha na spaní | 123x202cm |
| vhodná do prostoru | ano |
| úložný prostor | ano |
| Nožky materiál | kov |
| spaní jiná tkanina | ano |
| záda | pevná |
| konstrukce | masivní dřevo, dřevotříska |
| Vhodná ke každodennímu přespávání | Ne |
| Typ látky | Rebel |
| rozměry taburetu | 66x101x49cm |
| rozměry sedačky | 272x177x90/113cm |








