Rozkládací rohová sedačka DIVARO II - Barva (vyberte): světle šedá / tmavě šedá#ark-ark-deluxe-ot-ii-r-ii-alfa17-alfa20-svetle-seda-tmave-seda-eup345660-euv1Umístnění rohu: pravý roh
Rozkládací rohová sedačka DIVARO II světle šedá / tmavě šedá
Sedací souprava Divaro je ideální pro ty, kteří ocení komfort a pohodlí. Tkanina vysoké kvality, masivní pevná kostra, pružinové jádro Faliste s kvalitní PUR pěnou zaručují komfortní posezení. Plocha po rozložení je o rozměru 127x295cm. Sedací souprava také disponuje úložným prostorem, který se nachází v boční části sedačky formou výsuvného šuplíku. Velkou předností této sedačky jsou polohovatelné záhlavníky, díky kterým si dopřejete ten nejlepší odpočinek. Výška sedu je 42cm. Je čalouněná v kombinaci látek Alfa 17 a Alfa 20. Na našich stránkách naleznete i další rozměry.
AKCE – sleva na poslední kus skladem!

Rozkládací rohová sedačka DIVARO II - Barva (vyberte): světle šedá / tmavě šedá#ark-ark-deluxe-ot-ii-r-ii-alfa17-alfa20-svetle-seda-tmave-seda-eup345660-euv1Umístnění rohu: pravý roh
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Sedací souprava Divaro je ideální pro ty, kteří ocení komfort a pohodlí. Tkanina vysoké kvality, masivní pevná kostra, pružinové jádro Faliste s kvalitní PUR pěnou zaručují komfortní posezení. Plocha po rozložení je o rozměru 127x295cm. Sedací souprava také disponuje úložným prostorem, který se nachází v boční části sedačky formou výsuvného šuplíku. Velkou předností této sedačky jsou polohovatelné záhlavníky, díky kterým si dopřejete ten nejlepší odpočinek. Výška sedu je 42cm. Je čalouněná v kombinaci látek Alfa 17 a Alfa 20. Na našich stránkách naleznete i další rozměry.
AKCE – sleva na poslední kus skladem!

| Unikátní číslo produktu | 345660 |
|---|---|
| Rozměry | 380x174/294x81/102cm |
| Hmotnost | 150 |
| Barva | šedá, tyrkysová, světle šedá, tmavě šedá |
| Rozklad | ano |
| výška sedu | 42 cm |
| Typ výplně | PUR pěna |
| Typ pružin | Pružiny Faliste |
| plocha na spaní | 127 x 295 cm |
| úložný prostor | ano |
| záda | pevná |
| konstrukce | masivní dřevo, dřevotříska |
| Vhodná ke každodennímu přespávání | Ne |
| Typ látky | Alfa |



