Rozkládací rohová sedačka FIORD - Barva (vyberte): žlutá#elt-elt-foble-loco45-zluta-eup345615-euv1Umístnění rohu: levý roh
Rozkládací rohová sedačka FIORD žlutá
Rohová celočalouněná sedačka Fiord je extravagantní kousek, který bude apelovat na všechny, i ty nejnáročnější zákazníky. Perfektně se hodí do každého interiéru obývacího pokoje. Kvalitní prošívání, vysoké zadní opěrky, moderní designové černé dřevěné nožičky, které dodávají sedačce moderní jedinečný vzhled a eleganci. Fiord je sedačka s praktickým úložným prostorem v bočním otomanu a také spací plochou o rozměru 121x240cm. Pohodlné sezení zaručují pružiny Faliste spolu s kvalitní HR pěnou, která poskytuje dobrou oporu tělu a po vstávání rychle získá svůj původní tvar. Sedačka je včerně tří malých polštářků pro pohodlnější komfort posezení. Čalouněná je kvalitní látkou Loco 45. V nabídce naleznete i další barevné varianty.

Rozkládací rohová sedačka FIORD - Barva (vyberte): žlutá#elt-elt-foble-loco45-zluta-eup345615-euv1Umístnění rohu: levý roh
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Rohová celočalouněná sedačka Fiord je extravagantní kousek, který bude apelovat na všechny, i ty nejnáročnější zákazníky. Perfektně se hodí do každého interiéru obývacího pokoje. Kvalitní prošívání, vysoké zadní opěrky, moderní designové černé dřevěné nožičky, které dodávají sedačce moderní jedinečný vzhled a eleganci. Fiord je sedačka s praktickým úložným prostorem v bočním otomanu a také spací plochou o rozměru 121x240cm. Pohodlné sezení zaručují pružiny Faliste spolu s kvalitní HR pěnou, která poskytuje dobrou oporu tělu a po vstávání rychle získá svůj původní tvar. Sedačka je včerně tří malých polštářků pro pohodlnější komfort posezení. Čalouněná je kvalitní látkou Velvet matt 100. V nabídce naleznete i další barevné varianty.

| Unikátní číslo produktu | 345614 |
|---|---|
| Rozměry | 267x196x83/100cm |
| Hmotnost | 150 |
| Barva | zelená, béžová, růžová, modrá, šedá, žlutá, vínová, tmavě šedá, šedomodrá |
| Rozklad | ano (delfin) |
| výška sedu | 45 cm |
| hloubka sedu | 58 cm |
| Typ výplně | HR pěna |
| Typ pružin | Pružiny Faliste |
| plocha na spaní | 121x240cm |
| vhodná do prostoru | ano |
| úložný prostor | ano |
| Nožky materiál | dřevo |
| záda | pevná |
| konstrukce | masivní dřevo, dřevotříska |
| Vhodná ke každodennímu přespávání | Ne |
| Typ látky | Matt Velvet |
| Výška područky | 66 cm |
| výška nožek | 13cm |
| šířka otomanu | 100cm |
| středový prostor | 143cm |
| šířka područky | 24 cm |

