Rozkládací rohová sedačka GASPA 241x151 zelená - Umístnění rohu: univerzální
Rozkládací rohová sedačka GASPA 241x151 zelená
Moderní rohová sedačka Gaspa v elegantním provedení je ideální volbou pro stylový a pohodlný obývací pokoj. Díky nadčasovému designu s prošívaným sedákem a měkkým opěrným polštářům nabízí nejen atraktivní vzhled, ale i maximální komfort při každodenním používání. Sedačka je vybavena praktickou funkcí rozkladu, která během chvíle vytvoří prostorné lůžko pro příležitostné přespání o rozměru 128x202cm. Nechybí ani úložný prostor, ideální pro uschování lůžkovin nebo sezónních textilií. O pohodlí se stará kombinace PUR pěny a bonellových pružin, která zajišťuje optimální oporu těla, dlouhou životnost a komfortní sezení bez deformací. Snadno se přizpůsobí dispozici interiéru a stane se dominantním prvkem každého moderního domova. Čalouněná je kvalitní hydrofobní látkou Monolith 37.

Rozkládací rohová sedačka GASPA 241x151 zelená - Umístnění rohu: univerzální
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Moderní rohová sedačka Gaspa v elegantním provedení je ideální volbou pro stylový a pohodlný obývací pokoj. Díky nadčasovému designu s prošívaným sedákem a měkkým opěrným polštářům nabízí nejen atraktivní vzhled, ale i maximální komfort při každodenním používání. Sedačka je vybavena praktickou funkcí rozkladu, která během chvíle vytvoří prostorné lůžko pro příležitostné přespání o rozměru 128x202cm. Nechybí ani úložný prostor, ideální pro uschování lůžkovin nebo sezónních textilií. O pohodlí se stará kombinace PUR pěny a bonellových pružin, která zajišťuje optimální oporu těla, dlouhou životnost a komfortní sezení bez deformací. Snadno se přizpůsobí dispozici interiéru a stane se dominantním prvkem každého moderního domova. Čalouněná je kvalitní hydrofobní látkou Monolith 37.

| Unikátní číslo produktu | 349210 |
|---|---|
| Rozměry | 241x151x90cm |
| Hmotnost | 120 |
| Barva |
|
| Rozklad | ano |
| výška sedu | 43cm |
| hloubka sedu | 52/80cm |
| Typ výplně |
|
| Typ pružin |
|
| plocha na spaní | 128x202cm |
| vhodná do prostoru | ano |
| úložný prostor | ano |
| Nožky materiál | kov / plast |
| záda | polštářová |
| konstrukce | masivní dřevo, dřevotříska |
| Vhodná ke každodennímu přespávání | Ne |
| Typ látky |
|

