Rozkládací rohová sedačka GLAMOUR - Barva (vyberte): hnědá#ark-ark-gloss-fresh4-triniti7-hneda-eup268445-euv1Umístnění rohu: levý roh
Rozkládací rohová sedačka GLAMOUR hnědá
Sedací souprava Glamour je ideální pro ty, kteří ocení komfort a pohodlí. Tkanina vysoké kvality, masivní pevná kostra, pružinové jádro s kvalitní HR pěnou zaručují komfortní posezení. Plocha po rozložení 122x208cm. Sedací souprava také disponuje úložným prostorem, který se nachází v boční části sedačky. Velkou předností této sedačky jsou polohovatelné záhlavníky. Je čalouněná hnědou látkou Fresh 4. Na našich stránkách naleznete další barevné varianty.
POSLEDNÍ KUS

Rozkládací rohová sedačka GLAMOUR - Barva (vyberte): hnědá#ark-ark-gloss-fresh4-triniti7-hneda-eup268445-euv1Umístnění rohu: levý roh
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Sedací souprava Glamour je ideální pro ty, kteří ocení komfort a pohodlí. Tkanina vysoké kvality, masivní pevná kostra, pružinové jádro s kvalitní HR pěnou zaručují komfortní posezení. Plocha po rozložení 122x208cm. Sedací souprava také disponuje úložným prostorem, který se nachází v boční části sedačky. Velkou předností této sedačky jsou polohovatelné záhlavníky. Je čalouněná hnědou látkou Fresh 4. Na našich stránkách naleznete další barevné varianty.
POSLEDNÍ KUS

| Unikátní číslo produktu | 268445 |
|---|---|
| Rozměry | 265x200x85/100cm |
| Hmotnost | 150 |
| Barva |
zelená,
|
| Rozklad | ano |
| výška sedu | 43 cm |
| hloubka sedu | 53 cm |
| Typ výplně | HR pěna |
| Typ pružin | Pružiny Faliste |
| plocha na spaní | 122x208cm |
| vhodná do prostoru | ano |
| úložný prostor | ano |
| Nožky materiál | kov / plast |
| spaní jiná tkanina | ano |
| záda | pevná |
| konstrukce | masivní dřevo, dřevotříska |
| Vhodná ke každodennímu přespávání | Ne |
| Typ látky | Fresh |
| Výška područky | 60cm |
| výška nožek | 10cm |
| středový prostor | 149cm |
| šířka područky | 24 cm |


