Rozkládací rohová sedačka KARMEN 320x228 - Barva (vyberte): modrá#crf-crf-karmen-monolith77-modra-eup349045-euv1Umístnění rohu: pravý roh
Rozkládací rohová sedačka KARMEN 320x228 modrá
Objevte dokonale pohodlnou a elegantní rohovou sedací soupravu v moderním designu, která se stane středobodem každého obývacího pokoje. Tato prostorná rohová sedačka spojuje prvotřídní komfort, praktické řešení a nadčasový vzhled, který se snadno kombinuje s jakýmkoli interiérem. Pohodlné sedáky získáte díky pružinám Faliste spolu s vysokoelastickou PUR pěnou. Poskytují maximální pohodlí pro každodenní relaxaci. Nastavitelné opěrky hlavy a příjemné kvalitní čalounění vytvářejí ideální místo pro odpočinek i setkávání s rodinou. Minimalistické linie, precizní prošití a moderní tvar L dodávají sedačce luxusní a čistý vzhled. Souprava perfektně ladí se světlými i dřevěnými prvky v interiéru a stane se tak dominantním designovým prvkem vašeho domova. Čalouněná je kvalitní látkou Monolith 77.
AKCE – sleva na poslední kus skladem!

Rozkládací rohová sedačka KARMEN 320x228 - Barva (vyberte): modrá#crf-crf-karmen-monolith77-modra-eup349045-euv1Umístnění rohu: pravý roh
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Objevte dokonale pohodlnou a elegantní rohovou sedací soupravu v moderním designu, která se stane středobodem každého obývacího pokoje. Tato prostorná rohová sedačka spojuje prvotřídní komfort, praktické řešení a nadčasový vzhled, který se snadno kombinuje s jakýmkoli interiérem. Pohodlné sedáky získáte díky pružinám Faliste spolu s vysokoelastickou PUR pěnou. Poskytují maximální pohodlí pro každodenní relaxaci. Nastavitelné opěrky hlavy a příjemné kvalitní čalounění vytvářejí ideální místo pro odpočinek i setkávání s rodinou. Minimalistické linie, precizní prošití a moderní tvar L dodávají sedačce luxusní a čistý vzhled. Souprava perfektně ladí se světlými i dřevěnými prvky v interiéru a stane se tak dominantním designovým prvkem vašeho domova. Čalouněná je kvalitní látkou Monolith 77.
AKCE – sleva na poslední kus skladem!

| Unikátní číslo produktu | 349045 |
|---|---|
| Rozměry | 320x228x80/98cm |
| Hmotnost | 160 |
| Barva | zelená, modrá, šedá |
| Rozklad | ano |
| výška sedu | 46 cm |
| hloubka sedu | 55 cm |
| Typ výplně | PUR pěna |
| Typ pružin | Pružiny Faliste |
| plocha na spaní | 247x125cm |
| vhodná do prostoru | ano |
| úložný prostor | ano |
| Nožky materiál | kov / plast |
| záda | pevná |
| konstrukce | masivní dřevo, dřevotříska |
| Vhodná ke každodennímu přespávání | Ne |
| Typ látky | Monolith, hydrofobní textilie |
| Výška područky | 53 cm |
| výška nožek | 5cm |
| šířka otomanu | 102 cm |
| středový prostor | 190 cm |
| šířka područky | 25cm |


