Rozkládací rohová sedačka LARCOME - Barva (vyberte): žlutá#elt-elt-larco-nube45-zluta-eup345641-euv1Umístnění rohu: účko
Rozkládací rohová sedačka LARCOME žlutá
Moderní sedací souprava Larcome je ideální pro ty, kteří požadují komfort a vysoké pohodlí. Styl jejího provedení je velice nadčasový a svými liniemi zapadne do každého interiéru. Na sedáky je použita kvalitní vysokoelastická HR pěna včetně pružin Faliste. Velkou výhodou jsou pohodlné polštáře, díky kterým si dopřejete dokonalý odpočinek. Samozřejmostí je úložný prostor a automatický rozklad, díky kterému získáte plochu na spaní o rozměru 320x124cm. Moderním prvkem jsou designové kovové nožky o výšce 12cm, které dodávají sedačce luxusní vzhled. Díky čalouněným zádům lze sedací soupravu umístit i volně do prostoru. Čalouněná je kvalitní látkou Nube 45. V nabídce ji naleznete hned v několika dalších barvách.

Rozkládací rohová sedačka LARCOME - Barva (vyberte): žlutá#elt-elt-larco-nube45-zluta-eup345641-euv1Umístnění rohu: účko
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Moderní sedací souprava Larcome je ideální pro ty, kteří požadují komfort a vysoké pohodlí. Styl jejího provedení je velice nadčasový a svými liniemi zapadne do každého interiéru. Na sedáky je použita kvalitní vysokoelastická HR pěna včetně pružin Faliste. Velkou výhodou jsou pohodlné polštáře, díky kterým si dopřejete dokonalý odpočinek. Samozřejmostí je úložný prostor a automatický rozklad, díky kterému získáte plochu na spaní o rozměru 320x124cm. Moderním prvkem jsou designové kovové nožky o výšce 12cm, které dodávají sedačce luxusní vzhled. Díky čalouněným zádům lze sedací soupravu umístit i volně do prostoru. Čalouněná je kvalitní látkou Lukso 24. V nabídce ji naleznete hned v několika dalších barvách.

| Unikátní číslo produktu | 345638 |
|---|---|
| Rozměry | 362x191x90cm |
| Barva |
zelená,
béžová,
|
| Rozklad | ano |
| výška sedu | 44cm |
| hloubka sedu | 60 cm |
| Typ výplně | HR pěna |
| Typ pružin | Pružiny Faliste |
| plocha na spaní | 320x124cm |
| vhodná do prostoru | ano |
| úložný prostor | ano |
| Nožky materiál | kov |
| záda | polštářová |
| konstrukce | masivní dřevo, dřevotříska |
| Vhodná ke každodennímu přespávání | Ne |
| Typ látky | Lukso |
| Výška područky | 64 cm |
| výška nožek | 12 cm |
| šířka otomanu | 80cm |
| středový prostor | 160 cm |
| šířka područky | 20cm |

