Rozkládací rohová sedačka LIZZIE - Barva (vyberte): šedá / černá#eup186221euv1Umístnění rohu: pravý roh
Rozkládací rohová sedačka LIZZIE šedá / černá
Moderní designová sedací souprava, která se hodí do všech interiérů. Je velmi pohodlná s praktickými polohovatelnými záhlavníky. Sedačka je vyrobená z kvalitní PUR pěny v kombinaci s pružinovým jádrem. Sedačku je možné jednoduchým způsobem rozložit na lůžko vhodné k příležitostnému spaní. Součástí sedací soupravy je také praktický úložný prostor. Polštáře jsou snímatelné, přichycené suchými zipy.Také v dalších barevných variantách. Sedačka je čalouněná látkou Inari 100 a Inari 94.

Rozkládací rohová sedačka LIZZIE - Barva (vyberte): šedá / černá#eup186221euv1Umístnění rohu: pravý roh
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Moderní designová sedací souprava, která se hodí do všech interiérů. Je velmi pohodlná s praktickými polohovatelnými záhlavníky. Sedačka je vyrobená z kvalitní PUR pěny v kombinaci s pružinovým jádrem. Sedačku je možné jednoduchým způsobem rozložit na lůžko vhodné k příležitostnému spaní. Součástí sedací soupravy je také praktický úložný prostor. Polštáře jsou snímatelné, přichycené suchými zipy.Také v dalších barevných variantách. Sedačka je čalouněná látkou Inari 100 a Inari 94.

| Unikátní číslo produktu | 186221 |
|---|---|
| Rozměry | 262 x 191 x 100 cm |
| Hmotnost | 120.0 |
| Barva |
|
| Rozklad | ano (delfin) |
| výška sedu | 43 cm |
| hloubka sedu | 57/ot. 55 cm |
| Typ výplně |
|
| Typ pružin |
|
| plocha na spaní | 148x209 cm |
| vhodná do prostoru | ano |
| úložný prostor | ano (1) |
| Nožky materiál | kov / plast |
| spaní jiná tkanina | ano |
| záda | polštářová |
| Vhodná ke každodennímu přespávání | Ne |
| Typ látky |
|
| Výška područky | 60cm |
| šířka otomanu | 92 cm |

