Rozkládací rohová sedačka MADERO II + taburet - Barva (vyberte): šedá#pyk-pyk-madera-whisper17-seda-eup348607-euv1Umístnění rohu: levý roh
Rozkládací rohová sedačka MADERO šedá II + taburet
Sedací souprava Madero je ideální pro ty, kteří ocení komfort a pohodlí. Tkanina vysoké kvality, masivní pevná kostra, pružinové jádro Faliste s kvalitní HR pěnou zaručují komfortní posezení. Plocha po rozložení je 123x210cm. Sedací souprava disponuje také praktickým úložným prostorem. Velkou předností této sedačky je taburet v boční područce, díky kterému si dopřejete ještě větší prostor k sezení a zároveň vám nezabere spoustu prostoru. Praktické jsou také polohovatelné záhlavníky. Je čalouněná kvalitní látkou Whisper 17.

Rozkládací rohová sedačka MADERO II + taburet - Barva (vyberte): šedá#pyk-pyk-madera-whisper17-seda-eup348607-euv1Umístnění rohu: levý roh
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Sedací souprava Madero je ideální pro ty, kteří ocení komfort a pohodlí. Tkanina vysoké kvality, masivní pevná kostra, pružinové jádro Faliste s kvalitní HR pěnou zaručují komfortní posezení. Plocha po rozložení je 123x210cm. Sedací souprava disponuje také praktickým úložným prostorem. Velkou předností této sedačky je taburet v boční područce, díky kterému si dopřejete ještě větší prostor k sezení a zároveň vám nezabere spoustu prostoru. Praktické jsou také polohovatelné záhlavníky. Je čalouněná kvalitní látkou Whisper 17.

| Unikátní číslo produktu | 348607 |
|---|---|
| Rozměry | 285x187x83/100cm |
| Hmotnost | 150 |
| Barva | šedá |
| Rozklad | ano (delfin) |
| výška sedu | 43cm |
| hloubka sedu | 58 cm |
| Typ výplně | HR pěna |
| Typ pružin | Pružiny Faliste |
| plocha na spaní | 123x210cm |
| vhodná do prostoru | ano |
| úložný prostor | ano |
| záda | pevná |
| konstrukce | masivní dřevo, dřevotříska |
| Vhodná ke každodennímu přespávání | Ne |
| Typ látky | Whisper |

