Rozkládací rohová sedačka MALAGA 270x233 světle hnědá - Umístnění rohu: levý roh
Rozkládací rohová sedačka MALAGA 270x233 světle hnědá
Stylová rohová sedací souprava Malaga v neutrálním béžovém odstínu představuje ideální spojení moderního designu, komfortu a praktičnosti. Díky velkorysým rozměrům nabízí dostatek prostoru pro celou rodinu i pohodlný odpočinek po náročném dni. Kvalitní posezení poskytují pružiny Faliste spolu s vysokoelastickou PUR pěnou. Dominantním prvkem je široká lenoška, která přímo vybízí k relaxaci, zatímco ergonomicky tvarované opěradlo a měkké sedáky zajišťují maximální pohodlí při sezení i ležení. Minimalistické linie a elegantní čalounění snadno zapadnou do moderních i nadčasových interiérů. Tato sedací souprava je ideální volbou pro ty, kteří hledají kombinaci stylu a pohodlí. Díky svému nadčasovému vzhledu se snadno kombinuje s různými doplňky a vytvoří útulné místo vašeho obývacího pokoje. Praktický úložný prostor se nachází v bočním otomanu. Čalouněná je kvalitní látkou Castel 20.

Rozkládací rohová sedačka MALAGA 270x233 světle hnědá - Umístnění rohu: levý roh
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Stylová rohová sedací souprava Malaga v neutrálním béžovém odstínu představuje ideální spojení moderního designu, komfortu a praktičnosti. Díky velkorysým rozměrům nabízí dostatek prostoru pro celou rodinu i pohodlný odpočinek po náročném dni. Kvalitní posezení poskytují pružiny Faliste spolu s vysokoelastickou PUR pěnou. Dominantním prvkem je široká lenoška, která přímo vybízí k relaxaci, zatímco ergonomicky tvarované opěradlo a měkké sedáky zajišťují maximální pohodlí při sezení i ležení. Minimalistické linie a elegantní čalounění snadno zapadnou do moderních i nadčasových interiérů. Tato sedací souprava je ideální volbou pro ty, kteří hledají kombinaci stylu a pohodlí. Díky svému nadčasovému vzhledu se snadno kombinuje s různými doplňky a vytvoří útulné místo vašeho obývacího pokoje. Praktický úložný prostor se nachází v bočním otomanu. Čalouněná je kvalitní látkou Castel 20.

| Unikátní číslo produktu | 349579 |
|---|---|
| Rozměry | 270x233x70/90cm |
| Hmotnost | 150 |
| Barva | světle hnědá |
| Rozklad | ano |
| výška sedu | 40cm |
| hloubka sedu | 67cm |
| Styl | Moderní |
| Typ výplně | PUR pěna |
| Typ pružin | Pružiny Faliste |
| plocha na spaní | 130x195cm |
| vhodná do prostoru | ano |
| úložný prostor | ano |
| Nožky materiál | kov / plast |
| záda | pevná |
| konstrukce | masivní dřevo, dřevotříska |
| Vhodná ke každodennímu přespávání | Ne |
| Typ látky | Castel |
| Výška područky | 55cm |
| výška nožek | 9cm |
| šířka otomanu | 103cm |
| středový prostor | 143cm |
| šířka područky | 26cm |
| Tvar | rohové |
| Šířka | 270 |
| Hloubka | 233 |
| Výška | 70/90 |

