Rozkládací rohová sedačka MATERA - Barva (vyberte): hnědá#eup321167euv1Umístnění rohu: univerzální
Rozkládací rohová sedačka MATERA hnědá
Praktická rozkládací rohová sedačka Matera. Čistý a moderní design poskytuje ideální prostor pro odpočinek. Sedačka obsahuje úložný prostor, který se nachází v hlavní části a prostor pro příležitostné spaní. Při rozkladu se sedák nadzvedne a přesune dopředu, zadní část se sklopí do vodorovné polohy a polštáře se odejmou. Sedačka je navíc univerzální, dá se složit na obě strany. Sedačka je čalouněná látkou Malmo 23. V nabídce i další barevné varianty.
POSLEDNÍ KUS

Rozkládací rohová sedačka MATERA - Barva (vyberte): hnědá#eup321167euv1Umístnění rohu: univerzální
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Praktická rozkládací rohová sedačka Matera. Čistý a moderní design poskytuje ideální prostor pro odpočinek. Sedačka obsahuje úložný prostor, který se nachází v hlavní části a prostor pro příležitostné spaní. Při rozkladu se sedák nadzvedne a přesune dopředu, zadní část se sklopí do vodorovné polohy a polštáře se odejmou. Sedačka je navíc univerzální, dá se složit na obě strany. Sedačka je čalouněná látkou Malmo 23. V nabídce i další barevné varianty.
POSLEDNÍ KUS

| Unikátní číslo produktu | 321167 |
|---|---|
| Rozměry | 224x140x77/80 cm |
| Hmotnost | 120 |
| Barva |
|
| Rozklad | ano |
| výška sedu | 38 cm |
| hloubka sedu | 40/62 cm |
| Typ výplně |
|
| plocha na spaní | 197x117 cm |
| vhodná do prostoru | ano |
| úložný prostor | ano (1) |
| Nožky materiál | plast |
| spaní jiná tkanina | ne |
| záda | polštářová |
| Vhodná ke každodennímu přespávání | Ne |
| Typ látky |
|
| Výška područky | 55cm |
| výška nožek | 3cm |
| šířka otomanu | 66 cm |
| středový prostor | 130 cm |
| šířka područky | 12 cm |


