Rozkládací rohová sedačka MIA L - Barva (vyberte): tmavě šedá#jakub-jakub-mia-l-inari96-tmave-seda-eup346316-euv1Umístnění rohu: univerzální
Rozkládací rohová sedačka MIA L tmavě šedá
Sedací souprava MIA je ideální pro ty, kteří ocení komfort a pohodlí. Tkanina vysoké kvality, masivní pevná kostra, s kvalitní PUR pěnou T30 zaručují komfortní posezení. Plocha po rozložení 130x228 cm. Sedací souprava má také praktický úložný prostor. Nožky jsou z kovu, délka je 10cm. Barevné provedení - Inari 96. V nabídce i v jiném barevném provedení včetně taburetu ve stejných látkách.

Rozkládací rohová sedačka MIA L - Barva (vyberte): tmavě šedá#jakub-jakub-mia-l-inari96-tmave-seda-eup346316-euv1Umístnění rohu: univerzální
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Sedací souprava MIA je ideální pro ty, kteří ocení komfort a pohodlí. Tkanina vysoké kvality, masivní pevná kostra, s kvalitní PUR pěnou T30 zaručují komfortní posezení. Plocha po rozložení 130x228 cm. Sedací souprava má také praktický úložný prostor. Nožky jsou z kovu, délka je 10cm. Barevné provedení - Inari 91 a ekokůže Madryt 195. V nabídce i v jiném barevném provedení včetně taburetu ve stejných látkách.

| Unikátní číslo produktu | 185911 |
|---|---|
| Rozměry | 278x170x80cm |
| Hmotnost | 130.0 |
| Barva |
|
| Rozklad | ano |
| výška sedu | 40 cm |
| hloubka sedu | 55 cm |
| Typ výplně |
|
| vhodná do prostoru | ano |
| úložný prostor | ano (1) |
| Nožky materiál | kov / plast |
| spaní jiná tkanina | ano |
| záda | pevná |
| konstrukce | masivní dřevo, dřevotříska |
| Vhodná ke každodennímu přespávání | Ne |
| Typ látky |
|
| Výška područky | 60cm |
| výška nožek | 4cm |
| šířka otomanu | 100cm |
| středový prostor | 130 cm |
| šířka područky | 23cm |
| spací plocha | 130x228cm |

