Rozkládací rohová sedačka MIRAIGO - Barva (vyberte): oranžová#eup187804euv1Umístnění rohu: levý roh
Rozkládací rohová sedačka MIRAIGO hořčicová
Rozkládací rohová sedačka Miraigo, je vyrobena v nadčasovém designu, který se hodí do každého interiéru. Spojuje v sobě 2 důležité prvky, které nesmí chybět žádné sedací soupravě. Jsou to pohodlí a praktičnost. Praktickou stránkou této sedací soupravy je možnost rozložení pro příležitostné přespání návštěvy a nepostradatelný úložný prostor, který využijete např. na lůžkoviny. Výplň sedáků tvoří kombinace pružin falliste s kvalitní PUR pěnou. Toto spojení zaručuje pohodlí při odpočinku, či posezení s rodinou a přáteli. Sedací souprava je potažena kvalitní čalounickou látkou Malmo 41. Záda sedací soupravy jsou začalouněná, takže ji můžete umístit i do prostoru. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.

Rozkládací rohová sedačka MIRAIGO - Barva (vyberte): oranžová#eup187804euv1Umístnění rohu: levý roh
Více
Více
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Rozkládací rohová sedačka Miraigo, je vyrobena v nadčasovém designu, který se hodí do každého interiéru. Spojuje v sobě 2 důležité prvky, které nesmí chybět žádné sedací soupravě. Jsou to pohodlí a praktičnost. Praktickou stránkou této sedací soupravy je možnost rozložení pro příležitostné přespání návštěvy a nepostradatelný úložný prostor, který využijete např. na lůžkoviny. Výplň sedáků tvoří kombinace pružin falliste s kvalitní PUR pěnou. Toto spojení zaručuje pohodlí při odpočinku, či posezení s rodinou a přáteli. Sedací souprava je potažena kvalitní čalounickou látkou Malmo 41. Záda sedací soupravy jsou začalouněná, takže ji můžete umístit i do prostoru. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.

| Unikátní číslo produktu | 187804 |
|---|---|
| Rozměry | 285 x 90 x 165 cm |
| Hmotnost | 150.0 |
| Barva |
|
| Rozklad | ano |
| výška sedu | 44 cm |
| hloubka sedu | 52 cm |
| Typ výplně |
|
| Typ pružin |
|
| plocha na spaní | 220x140cm |
| vhodná do prostoru | ano |
| úložný prostor | ano |
| záda | polštářová |
| konstrukce | masivní dřevo, dřevotříska |
| Vhodná ke každodennímu přespávání | Ne |
| Typ látky |
|
| Výška područky | 60cm |
| šířka otomanu | 105 cm |
| středový prostor | 150 cm |
| šířka područky | 30cm |

