Rozkládací rohová sedačka MORENA U - Barva (vyberte): béžová#kin-kin-moris-u-paros02-bezova-eup347955-euv1
Rozkládací rohová sedačka MORENA U béžová
Moderní praktická sedačka Morena, která nadchne milovníky velkých prostorných sedaček. Sedačka je ideání pro ty, kteří ocení také komfort a pohodlí. Velkou předností jsou polohovatelné záhlavníky, díky kterým si dopřejete skvělý odpočinek. Sedačka obsahuje dva úložné prostory v bočních otomanech a prostor na příležitostné spaní. Po rozložení je spací plocha 129x264 cm. Celkové rozměry sedačky jsou 296x161x86/99cm. Tkanina vysoké kvality, masivní pevná kostra, pružiny Faliste s kvalitní PUR pěnou T30 (sezení) a HR pěnou (opěrná část). Nožky jsou plastové. Čalouněná je kvalitní látkou Paros 02. V nabídce ji naleznete v dalším barevném provedení.

Rozkládací rohová sedačka MORENA U - Barva (vyberte): béžová#kin-kin-moris-u-paros02-bezova-eup347955-euv1
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Moderní praktická sedačka Morena, která nadchne milovníky velkých prostorných sedaček. Sedačka je ideání pro ty, kteří ocení také komfort a pohodlí. Velkou předností jsou polohovatelné záhlavníky, díky kterým si dopřejete skvělý odpočinek. Sedačka obsahuje dva úložné prostory v bočních otomanech a prostor na příležitostné spaní. Po rozložení je spací plocha 129x264 cm. Celkové rozměry sedačky jsou 296x161x86/99cm. Tkanina vysoké kvality, masivní pevná kostra, pružiny Faliste s kvalitní PUR pěnou T30 (sezení) a HR pěnou (opěrná část). Nožky jsou plastové. Čalouněná je kvalitní látkou Kronos 14. V nabídce ji naleznete v dalším barevném provedení.

| Unikátní číslo produktu | 347952 |
|---|---|
| Rozměry | 296x161x86/99cm |
| Hmotnost | 150 |
| Barva | zelená, béžová, modrá, šedá, světle šedá, tmavě šedá |
| Rozklad | ano |
| výška sedu | 42cm |
| hloubka sedu | 59cm |
| Typ výplně | PUR pěna T30, HR pěna |
| Typ pružin | Pružiny Faliste |
| plocha na spaní | 129x264cm |
| vhodná do prostoru | ano |
| úložný prostor | ano |
| Nožky materiál | plast |
| spaní jiná tkanina | ano |
| záda | pevná |
| konstrukce | masivní dřevo, dřevotříska |
| Vhodná ke každodennímu přespávání | Ne |
| Typ látky | Kronos |
| šířka otomanu | 69cm |
| středový prostor | 133cm |

