Rozkládací rohová sedačka NAOMI - Barva (vyberte): černá#eup187914euv1Ostatní: univerzálnní
Rozkládací rohová sedačka NAOMI černá-melír / černá
Praktická rozkládací rohová sedačka NAOMI, která disponuje dvěmi úložnými prostory. Naleznete je v prostřední části po rozložení a v bočním otomanu. Pohodlné sezení zaručují pružiny Faliste spolu s PUR pěnou T30. Spací plocha je 118x204cm. Sedačka zaujme především svým designem polštářů. Čalouněná je potahovou látkou Berlin 02 / ekokůže Madryt 1100. Výrobce ji však nabízí v několika dalších barevných kombinacích.

Rozkládací rohová sedačka NAOMI - Barva (vyberte): černá#eup187914euv1Ostatní: univerzálnní
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Praktická rozkládací rohová sedačka NAOMI, která disponuje dvěmi úložnými prostory. Naleznete je v prostřední části po rozložení a v bočním otomanu. Pohodlné sezení zaručují pružiny Faliste spolu s PUR pěnou T30. Spací plocha je 118x204cm. Sedačka zaujme především svým designem polštářů. Čalouněná je potahovou látkou Berlin 02 / ekokůže Madryt 1100. Výrobce ji však nabízí v několika dalších barevných kombinacích.

| Unikátní číslo produktu | 187914 |
|---|---|
| Rozměry | 257x150x72/85cm |
| Hmotnost | 90.0 |
| Barva |
|
| Rozklad | ano |
| výška sedu | 40cm |
| hloubka sedu | 50/71cm |
| Typ výplně |
|
| Typ pružin |
|
| plocha na spaní | 118x204cm |
| vhodná do prostoru | ano |
| úložný prostor | ano (2) |
| Nožky materiál | kov / plast |
| spaní jiná tkanina | ne |
| záda | polštářová |
| konstrukce | masivní dřevo, dřevotříska |
| Vhodná ke každodennímu přespávání | Ne |
| Typ látky |
|
| Výška područky | 56 cm |
| výška nožek | 5 cm |
| šířka otomanu | 73 cm |
| středový prostor | 130 cm |
| šířka područky | 25cm |

