Rozkládací rohová sedačka OLDER - Barva (vyberte): černá#eup142801euv1Umístnění rohu: levý roh
Rozkládací rohová sedačka OLDER černá melír / černá
Praktická rozkládací rohová sedačka OLDER, kterou si oblíbí každý, kdo má rád komfort a pohodlí. Obsahuje úložný prostor, který se nachází v bočním otomanu a také prostor pro příležitostné spaní. Po rozložení je spací plocha o rozměru 200x127cm. Díky kvalitním pružinám Faliste a vysokoelastické pěně T30 si dopřejete ten nejkvalitnější relax a odpočinek. Čalouněná je v kombinaci látek Berlin 02 a Sawana 14. V nabídce i v jiném barevném provedení.
Rozkládací rohová sedačka OLDER - Barva (vyberte): černá#eup142801euv1Umístnění rohu: levý roh
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Praktická rozkládací rohová sedačka OLDER, kterou si oblíbí každý, kdo má rád komfort a pohodlí. Obsahuje úložný prostor, který se nachází v bočním otomanu a také prostor pro příležitostné spaní. Po rozložení je spací plocha o rozměru 200x127cm. Díky kvalitním pružinám Faliste a vysokoelastické pěně T30 si dopřejete ten nejkvalitnější relax a odpočinek. Čalouněná je v kombinaci látek Berlin 06 a ekokůží Madryt 120. V nabídce i v jiném barevném provedení.

| Unikátní číslo produktu | 343292 |
|---|---|
| Rozměry | 250x172x91cm |
| Hmotnost | 140 |
| Barva |
|
| Rozklad | ano (delfin) |
| výška sedu | 44cm |
| hloubka sedu | 55/otoman 52cm |
| Typ výplně |
|
| Typ pružin |
|
| plocha na spaní | 127x200cm |
| vhodná do prostoru | ne |
| úložný prostor | ano (1) |
| Nožky materiál | plast |
| záda | pevná |
| konstrukce | masivní dřevo, dřevotříska |
| Vhodná ke každodennímu přespávání | Ne |
| Typ látky |
|
| Výška područky | 59cm |
| výška nožek | 3cm |
| šířka otomanu | 83cm |
| středový prostor | 147cm |
| šířka područky | 20cm |

