Rozkládací rohová sedačka OREON s taburetem - Barva (vyberte): šedá#eup187811euv1Umístnění rohu: pravý roh
Rozkládací rohová sedačka OREON s taburetem šedá
Sedací souprava Oreon s taburetem zdarma, je vyrobena v nadčasovém designu, který se hodí do každého interiéru. Spojuje v sobě 2 důležité prvky, které nesmí chybět žádné sedací soupravě. Jsou to pohodlí a praktičnost. Praktickou stránkou této sedací soupravy je možnost funkce spaní po přisunutí taburetu k sedací soupravě. Nepostradatelný úložný prostor naleznete v taburetu, který využijete např. na lůžkoviny. Výplň sedáků tvoří kombinace pružin s kvalitní PUR pěnou. Toto spojení zaručuje pohodlí při odpočinku, či posezení s rodinou a přáteli. Sedací souprava je potažena kvalitní čalounickou látkou Inari 94. Záda sedací soupravy jsou začalouněná, takže ji můžete umístit i do prostoru. Sedací soupravu nabízíme v levém i pravém provedení a v několika oblíbených barvách. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.
AKCE – sleva na poslední kus skladem!

Rozkládací rohová sedačka OREON s taburetem - Barva (vyberte): šedá#eup187811euv1Umístnění rohu: pravý roh
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Sedací souprava Oreon s taburetem zdarma, je vyrobena v nadčasovém designu, který se hodí do každého interiéru. Spojuje v sobě 2 důležité prvky, které nesmí chybět žádné sedací soupravě. Jsou to pohodlí a praktičnost. Praktickou stránkou této sedací soupravy je možnost funkce spaní po přisunutí taburetu k sedací soupravě. Nepostradatelný úložný prostor naleznete v taburetu, který využijete např. na lůžkoviny. Výplň sedáků tvoří kombinace pružin s kvalitní PUR pěnou. Toto spojení zaručuje pohodlí při odpočinku, či posezení s rodinou a přáteli. Sedací souprava je potažena kvalitní čalounickou látkou Inari 94. Záda sedací soupravy jsou začalouněná, takže ji můžete umístit i do prostoru. Sedací soupravu nabízíme v levém i pravém provedení a v několika oblíbených barvách. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.
AKCE – sleva na poslední kus skladem!

| Unikátní číslo produktu | 187811 |
|---|---|
| Rozměry | 229 x 153 x 89 cm |
| Hmotnost | 150.0 |
| Barva |
|
| Rozklad | Ne |
| výška sedu | 42 cm |
| hloubka sedu | 46/66 cm |
| Typ výplně |
|
| Typ pružin |
|
| plocha na spaní | 135 x 203 cm |
| vhodná do prostoru | ano |
| úložný prostor | Ano (v taburetu) |
| Nožky materiál | dřevo |
| spaní jiná tkanina | ne |
| záda | polštářová |
| konstrukce | masivní dřevo, dřevotříska |
| Vhodná ke každodennímu přespávání | Ne |
| Typ látky |
|
| Výška područky | 64 cm |
| výška nožek | 12 cm |
| šířka otomanu | 70cm |
| středový prostor | 133,5 cm |
| šířka područky | 12,5 cm |
| Rozměr taburetu | 137,5 x 72 x 42 cm |

