Rozkládací rohová sedačka SIBERIA - Barva (vyberte): tmavě šedá#elt-elt-siber-riviera97-tmave-seda-eup345422-euv1Umístnění rohu: levý roh
Rozkládací rohová sedačka SIBERIA tmavě šedá
Luxusní rohová sedačka Siberia, která nadchne i ty nejnáročnější zákazníky. Sedačka má velmi kvalitní prošití, které dodává sedačce jedinečný vzhled. Konstrukce sedačky je z kvalitního materiálu včetně sezení z PUR pěny T30 a pružin Faliste. Velkou výhodou jsou vysoké pohodlné opěrky zad, díky kterým si dopřejete ten nejpohodlnější odpočinek. Doplněna je moderními stříbrnými nožkami odolné proti poškození o výšce 5cm. Samozřejmostí je praktický úložný prostor pro úschovu lůžkovin a také automatický rozklad. Po rozložení tak získáte spací plochu o rozměru 205x125cm. Čalouněná je kvalitní látkou Riviera 97. Na stránce naleznete další barevné varianty. Celočalouněná - vhodná do prostoru.

Rozkládací rohová sedačka SIBERIA - Barva (vyberte): tmavě šedá#elt-elt-siber-riviera97-tmave-seda-eup345422-euv1Umístnění rohu: levý roh
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Luxusní rohová sedačka Siberia, která nadchne i ty nejnáročnější zákazníky. Sedačka má velmi kvalitní prošití, které dodává sedačce jedinečný vzhled. Konstrukce sedačky je z kvalitního materiálu včetně sezení z PUR pěny T30 a pružin Faliste. Velkou výhodou jsou vysoké pohodlné opěrky zad, díky kterým si dopřejete ten nejpohodlnější odpočinek. Doplněna je moderními stříbrnými nožkami odolné proti poškození o výšce 5cm. Samozřejmostí je praktický úložný prostor pro úschovu lůžkovin a také automatický rozklad. Po rozložení tak získáte spací plochu o rozměru 205x125cm. Čalouněná je kvalitní látkou Lukso 39. Na stránce naleznete další barevné varianty. Celočalouněná - vhodná do prostoru.

| Unikátní číslo produktu | 345419 |
|---|---|
| Rozměry | 270x186x93cm |
| Barva |
|
| Rozklad | ano |
| výška sedu | 42 cm |
| hloubka sedu | 57 cm |
| Typ výplně |
|
| Typ pružin |
|
| plocha na spaní | 125 x 205 cm |
| vhodná do prostoru | ano |
| úložný prostor | ano |
| Nožky materiál | dřevo |
| záda | pevná |
| konstrukce | masivní dřevo, dřevotříska |
| Vhodná ke každodennímu přespávání | Ne |
| Typ látky | Lukso |
| Výška područky | 64 cm |
| výška nožek | 5cm |
| šířka otomanu | 91cm |

