Rozkládací rohová sedačka STEVIA - Barva (vyberte): tmavě šedá / šedá#eup348949euv1Umístnění rohu: levý roh
Rozkládací rohová sedačka STEVIA tmavě šedá / šedá AKCE
Moderní sedací souprava Stevia je ideální pro ty, kteří požadují komfort a vysoké pohodlí. Styl jejího provedení je velice nadčasový a svými liniemi zapadne do každého moderního interiéru. Na sedáky jsou použity pružiny typu Faliste. Velkou výhodou jsou polohovatelné záhlavníky, díky kterým si dopřejete ten nejlepší odpočinek. Díky čalouněným zádům lze sedací soupravu umístit i volně do prostoru. Lze si vybrat z velké škály barevných provedení, které naleznete na našich stránkách. Samozřejmostí je rozklad a úložný prostor, který se nachází v bočním otomanu. Čalouněná je kvalitní látkou Neve 83 a 97.

Rozkládací rohová sedačka STEVIA - Barva (vyberte): tmavě šedá / šedá#eup348949euv1Umístnění rohu: levý roh
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Moderní sedací souprava Stevia je ideální pro ty, kteří požadují komfort a vysoké pohodlí. Styl jejího provedení je velice nadčasový a svými liniemi zapadne do každého moderního interiéru. Na sedáky jsou použity pružiny typu Faliste. Velkou výhodou jsou polohovatelné záhlavníky, díky kterým si dopřejete ten nejlepší odpočinek. Díky čalouněným zádům lze sedací soupravu umístit i volně do prostoru. Lze si vybrat z velké škály barevných provedení, které naleznete na našich stránkách. Samozřejmostí je rozklad a úložný prostor, který se nachází v bočním otomanu.Čalouněná je kvalitní látkou Castel 04.

| Unikátní číslo produktu | 347039 |
|---|---|
| Rozměry | 275x203x90cm |
| Hmotnost | 190 |
| Barva |
|
| Rozklad | ano (delfin) |
| výška sedu | 45 cm |
| hloubka sedu | 56cm |
| Typ výplně |
|
| Typ pružin |
|
| plocha na spaní | 125x193cm |
| vhodná do prostoru | ano |
| úložný prostor | ano |
| Nožky materiál | kov |
| spaní jiná tkanina | ano |
| záda | pevná |
| konstrukce | masivní dřevo, dřevotříska |
| Vhodná ke každodennímu přespávání | Ne |
| Typ látky |
|
| Výška područky | 61 cm |
| výška nožek | 7cm |
| šířka otomanu | 101cm |
| středový prostor | 144cm |


