Rozkládací rohová sedačka TARGET U - Barva (vyberte): šedá#eup348033euv1Umístnění rohu: pravý roh
Rozkládací rohová sedačka TARGET U šedá
Moderní sedací souprava Target je ideální pro ty, kteří požadují komfort a vysoké pohodlí. Styl jejího provedení je velice nadčasový a svými liniemi zapadne do každého interiéru. Na sedáky jsou použity pružiny typu Faliste spolu s vysokoelastickou PUR pěnou. Velkou výhodou jsou polohovatelné záhlavníky. Pozornost upoutá kvalitní prošité sezení včetně opěrné části a područek. Samozřejmostí je úložný prostor v bočních otomanech a automatický rozklad, díky kterému získáte plochu na spaní o rozměru 270x125cm. Celkové roměry sedačky jsou 335x175/205x98/101cm. Čalouněná je kvalitní látkou Soro 97. V nabídce i v jiném barevném provedení. Možnost objednání taburetu ve dvou různých velikostech. Na hlavním obrázku je pravý roh!

Rozkládací rohová sedačka TARGET U - Barva (vyberte): šedá#eup348033euv1Umístnění rohu: pravý roh
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Moderní sedací souprava Target je ideální pro ty, kteří požadují komfort a vysoké pohodlí. Styl jejího provedení je velice nadčasový a svými liniemi zapadne do každého interiéru. Na sedáky jsou použity pružiny typu Faliste spolu s vysokoelastickou PUR pěnou. Velkou výhodou jsou polohovatelné záhlavníky. Pozornost upoutá kvalitní prošité sezení včetně opěrné části a područek. Samozřejmostí je úložný prostor v bočních otomanech a automatický rozklad, díky kterému získáte plochu na spaní o rozměru 270x125cm. Celkové roměry sedačky jsou 335x175/205x98/101cm. Čalouněná je kvalitní látkou Soro 97. V nabídce i v jiném barevném provedení. Možnost objednání taburetu ve dvou různých velikostech. Na hlavním obrázku je pravý roh!

| Unikátní číslo produktu | 348033 |
|---|---|
| Rozměry | 335x175/205x98/101cm |
| Hmotnost | 150 |
| Barva |
|
| Rozklad | ano |
| výška sedu | 42 cm |
| hloubka sedu | 58 cm |
| Typ výplně |
|
| Typ pružin |
|
| plocha na spaní | 270x125cm |
| úložný prostor | ano (2) |
| Nožky materiál | plast |
| spaní jiná tkanina | ano |
| záda | pevná |
| konstrukce | masivní dřevo, dřevotříska |
| Vhodná ke každodennímu přespávání | Ne |
| Typ látky |
|
| šířka otomanu | 78 cm |
| šířka područky | 22cm |

