Rozkládací rohová sedačka TOMINO – více barevných variant - Barva (vyberte): šedá#jakub-jakub-tokio-sawana21-sawana05-seda-eup341100-euv1Umístnění rohu: univerzální
Rozkládací rohová sedačka TOMINO – více barevných variant, světle šedá / šedá
Sedací souprava Tomino je ideální pro ty, kteří ocení komfort a pohodlí. Tkanina vysoké kvality, masivní pevná kostra, kvalitní pružiny faliste spolu s PUR pěnou zaručují komfortní posezení. Disponuje automatickým rozkladem pro příležitostné přespání a úložným prostorem pro uložení lůžkovin, který se nachází v prostřední části po rozložení. Sedačka je celočalouněná, je tedy vhodná do prostoru. Výška sezení je 36 cm. Je čalouněná látkou Sawana 21 a Sawana 05. Výrobce ji nabízí hned v několika barevných variantách. Vyberte si tak tu, která Vám nejvíce vyhovuje. Sedačka je univerzální. Nutnost montáže dle vámi zvoleného rohu.

Rozkládací rohová sedačka TOMINO – více barevných variant - Barva (vyberte): šedá#jakub-jakub-tokio-sawana21-sawana05-seda-eup341100-euv1Umístnění rohu: univerzální
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Sedací souprava Tomino je ideální pro ty, kteří ocení komfort a pohodlí. Tkanina vysoké kvality, masivní pevná kostra, kvalitní pružiny faliste spolu s PUR pěnou zaručují komfortní posezení. Disponuje automatickým rozkladem pro příležitostné přespání a úložným prostorem pro uložení lůžkovin, který se nachází v prostřední části po rozložení. Sedačka je celočalouněná, je tedy vhodná do prostoru. Výška sezení je 36 cm. Je čalouněná látkou Sawana 21 a Sawana 05. Výrobce ji nabízí hned v několika barevných variantách. Vyberte si tak tu, která Vám nejvíce vyhovuje. Sedačka je univerzální. Nutnost montáže dle vámi zvoleného rohu.

| Unikátní číslo produktu | 341100 |
|---|---|
| Rozměry | 220 x 142 x 72/80 cm |
| Hmotnost | 150 |
| Barva |
|
| Rozklad | ano |
| výška sedu | 36cm |
| hloubka sedu | 58/80 cm |
| Typ výplně |
|
| Typ pružin |
|
| plocha na spaní | 130 x 190 cm |
| vhodná do prostoru | ano |
| úložný prostor | ano (1) |
| Nožky materiál | kov / plast |
| spaní jiná tkanina | ne |
| záda | polštářová |
| konstrukce | masivní dřevo, dřevotříska |
| Vhodná ke každodennímu přespávání | Ne |
| Typ látky |
|
| Výška područky | 53 cm |
| výška nožek | 3cm |
| šířka otomanu | 74 cm |
| středový prostor | 130 cm |
| šířka područky | 20cm |

