Rozkládací rohová sedačka TONY - Barva (vyberte): šedá#eup187539euv1Umístnění rohu: levý roh
Rozkládací rohová sedačka TONY 270x202 šedá
Moderní sedací souprava Tony je ideální pro ty, kteří požadují komfort a vysoké pohodlí. Styl jejího provedení je velice nadčasový a svými liniemi zapadne do každého interiéru. Na sedáky jsou použity pružiny typu Faliste. Velkou výhodou jsou polohovatelné záhlavníky. Díky čalouněným zádům lze sedací soupravu umístit i volně do prostoru. Lze si vybrat z velké škály barevných provedení které naleznete na našich stránkách. Dále je taky možno zakoupit taburet ve stejném barevném provedení, které jsou taktéž v naší nabídce.

Rozkládací rohová sedačka TONY - Barva (vyberte): šedá#eup187539euv1Umístnění rohu: levý roh
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Moderní sedací souprava Tony je ideální pro ty, kteří požadují komfort a vysoké pohodlí. Styl jejího provedení je velice nadčasový a svými liniemi zapadne do každého interiéru. Na sedáky jsou použity pružiny typu Faliste. Velkou výhodou jsou polohovatelné záhlavníky. Díky čalouněným zádům lze sedací soupravu umístit i volně do prostoru. Lze si vybrat z velké škály barevných provedení které naleznete na našich stránkách. Dále je taky možno zakoupit taburet ve stejném barevném provedení, které jsou taktéž v naší nabídce.

| Unikátní číslo produktu | 187539 |
|---|---|
| Rozměry | 270 x 202 x 90 cm |
| Hmotnost | 151.0 |
| Barva |
|
| Rozklad | ano (delfin) |
| výška sedu | 40 cm |
| hloubka sedu | 58 cm |
| Typ výplně |
|
| Typ pružin |
|
| plocha na spaní | 125x195cm |
| vhodná do prostoru | ano |
| úložný prostor | ano (1) |
| Nožky materiál | kov / plast |
| spaní jiná tkanina | ano |
| záda | pevná |
| konstrukce | masivní dřevo, dřevotříska |
| Vhodná ke každodennímu přespávání | Ne |
| Typ látky |
|
| Výška područky | 50cm |
| výška nožek | 9cm |
| šířka otomanu | 102 cm |
| středový prostor | 130 cm |
| šířka područky | 35 cm |


