Rozkládací rohová sedačka TORRINO L mini - Barva (vyberte): zelená#eup348513euv1Umístnění rohu: levý roh
Rozkládací rohová sedačka TORRINO L mini zelená
Moderní sedací souprava Torrino je ideální pro ty, kteří požadují komfort a vysoké pohodlí. Styl jejího provedení je velice nadčasový a svými liniemi zapadne do každého interiéru. Nadchne především svými designovými černými nožkami, které dodávají sedačce luxusní vzhled. Na sedáky jsou použity kvalitní pružiny typu Faliste spolu s vysokoelastickou PUR pěnou T30. Velkou výhodou jsou polohovatelné záhlavníky, díky kterým si dopřejete ten nejpohodlnější odpočinek. Samozřejmostí je rozklad, díky kterému získáte plochu pro příležitostné spaní o rozměru 224x125cm. Praktický úložný prostor se nachází v bočním otomanu. Celkové rozměry sedačky jsou 258x165x105cm. Celočalouněná - vhodná do prostoru. Čalouněná je kvalitní látkou Aragon 39.

Rozkládací rohová sedačka TORRINO L mini - Barva (vyberte): zelená#eup348513euv1Umístnění rohu: levý roh
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Moderní sedací souprava Torrino je ideální pro ty, kteří požadují komfort a vysoké pohodlí. Styl jejího provedení je velice nadčasový a svými liniemi zapadne do každého interiéru. Nadchne především svými designovými černými nožkami, které dodávají sedačce luxusní vzhled. Na sedáky jsou použity kvalitní pružiny typu Faliste spolu s vysokoelastickou PUR pěnou T30. Velkou výhodou jsou polohovatelné záhlavníky, díky kterým si dopřejete ten nejpohodlnější odpočinek. Samozřejmostí je rozklad, díky kterému získáte plochu pro příležitostné spaní o rozměru 224x125cm. Praktický úložný prostor se nachází v bočním otomanu. Celkové rozměry sedačky jsou 258x165x105cm. Celočalouněná - vhodná do prostoru. Čalouněná je kvalitní látkou Aragon 39.

| Unikátní číslo produktu | 348513 |
|---|---|
| Rozměry | 258x165x105cm |
| Barva |
|
| Rozklad | ano |
| výška sedu | 42 cm |
| hloubka sedu | 60 cm |
| Typ výplně |
|
| Typ pružin |
|
| plocha na spaní | 125x224cm |
| vhodná do prostoru | ano |
| úložný prostor | ano |
| záda | pevná |
| konstrukce | masivní dřevo, dřevotříska |
| Vhodná ke každodennímu přespávání | Ne |
| Typ látky |
|
| Výška područky | 63cm |
| výška nožek | 10cm |
| šířka otomanu | 82cm |
| středový prostor | 145cm |
| šířka područky | 17cm |

